Parsisiųskite

Spalio 22 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "klausimai":

Šiemet spręsdami Nacionalinio kelių eismo taisyklių (KET) egzaminą dalyviai klydo kas antrame klausime, vidutiniškai padarydami po 10 klaidų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 14:08
Šiemet spręsdami Nacionalinio kelių eismo taisyklių (KET) egzaminą dalyviai klydo kas antrame klausime, vidutiniškai padarydami po 10 klaidų. »
Politologai neabejoja, kad Daliai Grybauskaitei, nusprendusiai siekti antros kadencijos, Prezidento rinkimų kova šįkart nebus lengva. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Vasario mėn. 10 d. 08:36
Politologai neabejoja, kad Daliai Grybauskaitei, nusprendusiai siekti antros kadencijos, Prezidento rinkimų kova šįkart nebus lengva. Mat yra ne vienas kontraversiškas klausimas, į kurį šalies vadovė debatų metu privalės turėti atsakymą. »
Visoms Baltijos šalims įsivedus eurą, regionas taps labiau integruotas ir patrauklesnis investuotojams bei verslo partneriams, vertinantiems jį kaip visumą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Sausio mėn. 30 d. 10:25
Skaitytojai atsiuntė jiems iškilusius klausimus, susijusius Lietuvos narystės euro zonoje pradžia. Pateikiame kalbintų ekspertų atsakymus į visiems rūpimas valiutos keitimo detales. »
Rūta Vainienė.
2013 Lapkričio mėn. 20 d. 14:41
Pasiūlydama net tris pasirinkimus dalyvaujantiems antrosios pakopos pensijų kaupime, valdžia užminė nemažą mįslę. „Ką pasirinkti“, skaičiuoja ekspertai, svarsto bendradarbiai prie pietų stalo, nepraleidžia progos paklausti giminės ir draugai... »
Nėra įrodymų, kad gamtai reikia apdoroti begalinį kiekį informacijos. Gallery Stock/Lorenzo Linthout nuotr.
2013 Rugpjūčio mėn. 22 d. 15:49
Gal ge­riau sek­tų­si pa­aiš­kin­ti vi­sa­tos vei­ki­mą, jei at­si­sa­ky­tu­me idė­jos, kad kas nors ga­li tęs­tis am­ži­nai. Begalybė. Tai nepaklūstanti vaizduotei koncepcija. Sunkokai sekasi suvokti dalykus, kurie tiesiog... »
2012 Spalio mėn. 12 d. 09:01
Incontinencija  -  mįslingas  terminas, slepiantis subtilų ir nemalonų sutrikimą. Lietuvių kalboje tai yra šlapimo nelaikymas. Su šia problema įvairiais gyvenimo periodais susiduria  kas trečia darbingo amžiaus moteris. Jauname... »
2012 Rugsėjo mėn. 13 d. 12:34
Už mokesčių mokėtojų pinigus nupirktos reklamos, rengiamos konferencijos, tačiau į esminius klausimus dėl Visagino atominės elektrinės (VAE) statybų atsakymų nėra. Šiandien (rugsėjo 13 d.) ryte  Sąjunga TAIP surengė „14 klausimų... »
Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. ELTA nuotr.
2012 Gegužės mėn. 28 d. 09:59
Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas nuo klausimų apie planuojamą atliekų deginimą Kauno kogeneracinėje jėgainėje atsitvėrė tylos siena. siena. »
Fotodiena/Karolio Kavolėlio nuotr.
2012 Balandžio mėn. 6 d. 08:11
Pirmą kartą startuoja Nacionalinis sveikatos egzaminas, skiriamas balandžio 7-ąją minimai Pasaulinei sveikatos dienai. Nuo balandžio 6 dienos, 9 val. iki rytojaus, 7 dienos, 24 valandos visi, prisijungę prie Visuomeninės iniciatyvos "Saugok... »
sxc.hu nuotr.
2012 Vasario mėn. 21 d. 17:35
Nepriklausomo mitybos ir kulinarijos eksperto Vincento Sako atsakymas į žurnalistų dažniausiai užduodamus klausimus. »
Dėl "Snoro" situacijos politikai reikalauja skaidrumo. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.
2011 Lapkričio mėn. 30 d. 10:06
Suabejojusi valdžios veiksmų skaidrumu dėl SNORO banko, Seimo Krikščionių partijos frakcija pateikė Lietuvos bankui klausimus, atsakymai į kuriuos, frakcijos nuomone, atskleistų tikrą šio banko padėtį ir leistų įvertinti vyriausybės veiksmus. »
Ko niekada nedrįsote paklausti muziejaus gido?
2011 Spalio mėn. 25 d. 11:26
Bažnytinio paveldo muziejuje vyksta akcija „Klausk drąsiai apie krikščioniškąjį meną!“ Iki lapkričio 16 d., apsilankę muziejuje, rasite meno istoriką, kuris trumpai pristatys muziejaus ekspoziciją ir atsakys į jums rūpimus klausimus. »
Prezidentei kyla klausimų dėl vidinės situacijos VRM
2011 Vasario mėn. 17 d. 12:12
Prezidentei Daliai Grybauskaitei klausimų kelia atvejis, kai vairavimu išgėrus kaltinamas pareigūnas tebedirba Vidaus reikalų ministerijoje (VRM). »
Atrankos metu užduodami nestandartiniai klausimai – kam jie?
2011 Sausio mėn. 6 d. 10:34
Dauguma darbo ieškančiųjų prieš darbo pokalbius jaučia nerimą, nervinasi dėl susitikimo su darbdaviu dėl busimu klausimu, nori pasirodyti kuo geriau, atsiskleisti ir įtikinti, kad būtent jie yra tinkamiausi tai pozicijai užimti. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Lolita, Odilija, Ramvydė, Sanginas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate KET pakeitimą, kuriuo remiantis degant raudonam šviesoforo signalui reikia sustoti prieš stacionarią rodyklę?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-10-23
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.7131 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3712 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
80.46   bar.
Dujos
Arrow down
3.65   MMBTU
Auksas
Arrow down
1242.8   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Naujas šildymo sezonas – Piniginių maratonas: Vienos pampsta, kitos dūsta Ir kaip lankų šienas džiūsta.
Kempės rankos, aišku, tirta: Malkų jis neprisikirto. – Kuo kūrensiu? Nežinia. Tegu rūpinas žmona...
O Dirvelė savo ūky Skaldo malkas net suplukęs. Lai pripusto lig stogų – Jam tos pusnys nesvarbu.
Mat valdžia rūpintojėlė Malkų PVM nekėlė. Jei ir kitąmet nekels, Kaimo liaudis nesušals.