Parsisiųskite

Spalio 22 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "Meilė Lukšienė":

Meilė Lukšienė. Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos archyvo nuotr.
2013 Spalio mėn. 6 d. 09:38
Tie, kuriems teko laimė pažinti profesorę Meilę Lukšienę, sakė, kad šios moters neviliojo aukšti postai, ji nemėgo liaupsių, niekada nešvęsdavo gimtadienių ir pasijusdavo nejaukiai, kai visi puldavo ją sveikinti. Tuo metu ji stengdavosi... »
A. Kaniava, kaip koks kilmingas britas, turi klubą -  į jį susibūrė ištikimiausi jo gerbėjai. Almos Galinskaitės nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 28 d. 19:40
Andriaus Kaniavos, bardo, dainų autoriaus, „Keistuolių“ teatro aktoriaus tėvas Eduardas Kaniava, garsus operos solistas, yra prisipažinęs, kad jo sūnus – kur kas talentingesnis ir nuėjęs kur kas toliau nei tėvas. Na, laikas viską pasvers... »
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. scx.hu nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 9 d. 14:24
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. Žinoma, kalbamės gal ir daugiau - valgydami, apsipirkdami, žiūrėdami televizorių, tačiau tikrų, gilių ir pamokančių pokalbių tikrai trūksta. Kviečiame... »
Šių metų ugpjūčio 20 minimos Meilės Lukšienės 100-osios gimimo metinės. lyderiulaikas.smm.lt nuotr
2013 Rugpjūčio mėn. 20 d. 08:58
Rugpjūčio 20-ąją minime iškilios asmenybės ir pasaulinio garso švietėjos – habil. dr. Meilės Lukšienės-Matjošaitytės 100-ąsias gimimo metines. 2011-aisiais Paryžiuje susirinkusi UNESCO generalinė konferencija habil. dr. M. Lukšienės... »
S.Damulevičius sakė, kad įvykiai Pakistane neatbaidė jo kopti į kalnus. fotodiena.lt nuotr.
2013 Liepos mėn. 3 d. 16:24
Pirmadienio popietę ant kalvelės Karveliškių kapinėse amžinojo poilsio atgulė Himalajuose teroristinio išpuolio auka tapęs alpinistas Ernestas Markšaitis. Kartu su juo į vieną pavojingiausių pasaulio viršukalnių Nanga Parbato kopęs Saulius... »
J.Plazos vadovaujamas „Žalgiris“ per sezoną iškovojo 53 pergales, patyrė 18 pralaimėjų ir vienas rungtynes baigė lygiosiomis. Petro Malūko nuotr.
2013 Birželio mėn. 5 d. 14:17
2012–2013 m. sezone Kauno „Žalgirui“ vadovavęs katalonas Joanas Plaza nusprendė atsisveikinti su Kauno „Žalgiriu“. Lietuvos krepšinio lygos čempionus treniravęs treneris per surengtą atsisveikinimo konferenciją teigė dar nežinantis... »
Meilės, erotikos ir sekso temos mūsų kultūroje ne vieną tūkstantmetį buvo griežtas kultūrinis tabu. Lietuviai nuo seno pasižymėjo santūrumu ir vargu ar mūsų pasaulėžiūroje įsivaizduojamas intymaus dviejų žmonių ryšio atsispindėjimas taip atvirai kaip indiškoje „Kamasutroje“. Vis dėlto senosios lietuvių gentys turėjo ne mažiau tradicijų ir meilės ryšį suvokė dvasingai.
2013 Gegužės mėn. 15 d. 13:56
Iki mūsų dienų išlikusiuose rašytiniuose šaltiniuose ir sakytinės tautosakos kūriniuose daugiaprasmiai simboliai ir archetipai pasakoja apie intymiausias žmonių gyvenimo detales. Vilniaus universiteto dėstytoja dr. Daiva Šeškauskaitė išleido... »
Sakoma, kad deivės Mildos šventė - pati geriausia diena susipažinti ir susidraugauti, o tą dieną švenčiančius ši deivė globos ir lydės visus metus. straipsniai.lt nuotr.
2013 Gegužės mėn. 13 d. 08:00
Kai visi vasario 14-ąją švenčia meilės ir už jos slypinčių malonumų dieną bei keikia niūrias lietuvių šventes, niekas nesusimąsto, kad ir lietuviai turi gražią savo meilės šventę ir savo šv. Valentiną – dievaitę Mildą. »
Aistra ir politika susipynė, tad Marija Walewska turėjo priimti nelengvą sprendimą – suartėti su Napoleonu dėl Lenkijos.
2013 Gegužės mėn. 9 d. 09:34
„Aš nieko nemačiau, tik tave, nieko nenorėjau – tik tavęs“, – rašė Napoleonas Bonaparte’as lenkų aristokratei Marijai Walewskai po pirmo jų susitikimo. Buvo gūdi 1806 m. Lenkijos žiema, Napoleonas kariavo su visais ir visus mūšius... »
Į Karibų jūros salas kasmet atvyksta apie 600 tūkst. moterų. Kiek moterų, tiek ir kelionės motyvų: vienos ieško nuotykių, kitos – iš rankų slystančios jaunystės, trečios gelbėjasi nuo rutinos. Katalikiškoji Dominika tam puikiai tinka! VL arch. nuotr.
2013 Gegužės mėn. 6 d. 11:23
Dominikos R espublika – viena iš Karibų jūros salų, kurią 1492 m. atrado italas Cristoforas Colombas, tarnavęs Ispanijos karalienei  Isabelei. Bebaimis atradėjas, įsiveržęs į Naująjį pasaulį, tikriausiai nė nenutuokė, kad, praėjus... »
Europiečiai skyrybų skaičiumi lenkia visus kitus Žemės gyventojus. kresyagina.wordpress.com nuotr.
2013 Balandžio mėn. 15 d. 10:26
„Kadaise mudu su vyru aistringai mylėjome vienas kitą, tačiau, vaikui gimus, iš mūsų romano ir bendro gyvenimo teliko šnipštas. Nuo to laiko nebetikiu meile, lig šiol negaliu suprasti: kaip žmonės, taip aistringai mylėję vienas kitą, gali... »
A.Rybakas: „Man nesvarbu, kad merginos nori su manimi bendrauti dėl pinigų“. Organizatorių nuotr.
2013 Kovo mėn. 15 d. 19:30
Kai scenoje pasirodo „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas Aleksandras Rybakas (Alexander Rybak), kyla toks gerbėjų klyksmas, kad sunkiai galima girdėti žvaigždės smuiką ir dainas. Norvegijoje gyvenantis 26 metų baltarusių kilmės vaikinas... »
2013 Kovo mėn. 2 d. 10:00
„Mano senyva teta, auginusi porą kačių, dabar kasmet jų turi vis daugiau, nes leidžia gyvūnėliams veistis. Mėginau ją protinti, bet nepadeda. Labai nerimauju, nes mūsų kaimynystėje gyveno visiškai nuprotėjusi moteriškė, kurios namai... »
Švento Angelo pilis vakare. Eglės Valionienės nuotr.
2013 Vasario mėn. 9 d. 07:00
Galbūt taip tiktų šiandien perfrazuoti seną italų patarlę „Visi keliai veda į Romą“, mat šis miestas, nuo senovės laikų vadintas Amžinuoju, nūnai turi rimtų konkurentų, tokių kaip Londonas ar Niujorkas. Tačiau Italijos sostinė įsimylėjėliams... »
Fotodienos nuotr.
2012 Spalio mėn. 26 d. 11:03
Šiaulių policijos pareigūnams teko gelbėti moterį nuo savo meilę smurtu  bandančio įrodyti vyriškio. 28 metų šiaulietė, pažintį SMS žinute užmezgusi su Pataisos namuose bausmę už nepilnametės išžaginimą atliekančiu Egidijumi... »
M.Babaliauskienė velia tik būdama pakilios nuotaikos, nes tiki, kad darbai sugeria kūrėjo emocijas. Petro Malūko nuotr.
2012 Spalio mėn. 24 d. 00:01
Nieko bendra anksčiau su rankdarbiais neturėjusi alytiškė Meilė Babaliauskienė jau šešerius metus iš rankų nepaleidžia vilnos. Šilti, jaukūs ir žaismingi jos darbai nepalieka abejingų. Jauna moteris prisipažino, kad savo rankomis veltų... »
2012 Rugsėjo mėn. 6 d. 19:12
Skirdami visą laiką darbui ir stengdamiesi užsitikrinti stabilų finansinį gyvenimą dažnai pamirštame asmeninę laimę ir sveikatą. Prarandame gyvenimo pusiausvyrą. Skaitome daug knygų, kurios padeda tobulėti karjeroje, dalyvaujame įvairiuose... »
SXC nuotr.
2012 Rugpjūčio mėn. 25 d. 00:03
„Esu ištekėjusi, bet myliu kitą vyrą, ir tai vis dar slepiu. Tai nėra neištikimybė iš dyko buvimo: mano ir sutuoktinio jausmai seniai išblėsę, o aš noriu mylėti ir būti mylima. Ar neturiu tokios teisės?“ – klausia vilnietė R.S. Atsako... »
„Šių jaunų ūkininkų netraukia darbas kontorose, jie puikiai užsidirba savo rankomis, juos traukia laukų erdvė, gamta. Tie vaikinai ieško paprastų merginų, jiems nereikia pamaivų su priklijuotais nagais“, – pasakojo Gintarė. TV3 nuotr.
2012 Birželio mėn. 16 d. 00:01
Gintarė Valaitytė, populiarios merginų grupės „Šarka“ narė, buvusi „Yvos“ dainininkė ir šokėja, tapo laidos „Ūkininkas ieško žmonos“ vedėja. Ji jauna, žavi, veikli ir neniurna, kad Lietuvoje bloga gyventi: juk kaimuose tiek puikių... »
2012 Gegužės mėn. 16 d. 10:03
Trečiadienio LNK laidoje „Karamelinės naujienos” Eugenijus Ostapenko visus nustebins neįtikėtina meilės istorija. Lietuvai jis pristato savo moterį Tatjaną. „Aš myliu šią moterį. Ji – būsima mano žmona. Artimiausiu metu mes ruošiames... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Darija, Inga, Krizantas, Krizas, Švitrigaila, Vaigedė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kai vertinate žiemos laiko įvedimą, laikrodžio rodyklę pasukant valanda atgal?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-10-25
Valiutos_usd
USD     2.7366 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP     4.3861 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
81.3   bar.
Dujos   3.62   MMBTU
Auksas   1231.8   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Atlapsėjo rudenėlis. Drumsčiasi padangių mėlis. Karksi varna pagiry Rudeninį popuri.
Bet Anupras varną giria: – Aš pakelčiau ją didvyre: Per šalčius tupės beržuos, Bet svetur neemigruos.
Turi nuomonę ir Kempė: – Kas tos žąsys? Kas tos pempės? Emigruoja vyturiai, O toliausia tai gandrai.
One prieštaraut negali: – Varnos šildosi šilely. Seimas jas paskelbs, jaučiu, Nacionaliniu paukščiu.