Parsisiųskite

Spalio 1 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Verslas Lietuviškos kosmetikos gamintojai trina rankas

2010 Sausio mėn. 19 d. 08:17

Lietuviškos kosmetikos gamintojai trina rankas

Lietuvos grožio, higienos ir buitinės chemijos pramonės gamintojai šiemet nusiteikę optimistiškai.

Lietuvos grožio, higienos ir buitinės chemijos pramonės gamintojai šiemet nusiteikę optimistiškai. stardollinspiredbyyou.blogspot.com

Kai kurie Lietuvos kosmetikos gamintojai teigia, kad jiems į naudą išėjo sunkmetis, nes prispausti finansinių sunkumų žmonės vis dažniau gręžėsi į lietuvišką produktą.

Be to, pasak Lietuvos gamintojų, sunkmečiu vis dažniau pagrindiniu pirkėjų argumentu tampa kaina, o tai šalies gamintojams į naudą konkuruojant su užsienio gigantais. Lietuvos grožio, higienos, buitinės chemijos pramonės įmonės ir šiemet prognozuoja augimą.

Lietuvos gamintojai taip pat aiškino, kad bent dalį rinkos padėjo atsikovoti ir praplėstas asortimentas, rašo portalas lrt.lt.

„Praėjusiais metais iš tiesų pasiekėme daugiau negu 13 mln. litų apyvartą, tai yra daugiau negu 13 proc. augimas“, - teigė įmonės „Biok“ direktorius Linas Čereška.

Statistikos departamento duomenimis, pernai per 11 mėnesių į Lietuvą įvežamų kvepalų, kremų, šampūnų ir kitų higienos prekių sumažėjo beveik penktadaliu iki 276 mln. litų. Tačiau šių gaminių eksportas iš Lietuvos per tą patį laikotarpį išaugo kone 40 proc. iki beveik 133 mln. litų.

Statistikai skelbia, kad pernai, palyginti su 2008 metais, kai kurių lietuviškų kosmetikos ir higienos produktų gamyba Lietuvoje augo išaugo itin daug - tualetinio vandens gamyba pašoko 10 kartų, lietuviško skysto šampūno pagaminta ir parduota kone dvigubai daugiau.

Didžiuosius užsienio buitinės chemijos gamintojus „Unilever“, „Procter and Gamble“, „Henkel“ ir kitus vienijanti asociacija „Litochema“ teigia, kad bendri buitinės chemijos pardavimai Lietuvoje nukrito apie 20 proc., tačiau kaip sekėsi konkrečioms įmonėms, neskelbiama.

Užsienio gamintojų atstovai teigia nesibaiminantys Lietuvos konkurentų, nes vis tiek daugiau nei 90 proc. grožio, higienos ir buitinės chemijos produkcijos yra iš užsienio.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Ilgai šilumos atpiginimu besigyrusi valdžia netrukus ketina ją vėl pabranginti. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 1 d. 07:00
Valdančiųjų noras panaikinti lengvatinį PVM tarifą šilumai turės politinę kainą, kurios mokėti labai nesinori. 212 milijonų litų – tiek, manoma, šalies biudžetą papildytų 9 proc. PVM lengvatos centralizuotu būdu tiekiamai šilumai padidinimas... »
Atsinaujinus diskusijoms apie pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos panaikinimą, Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) prezidentas Žilvinas Šilėnas teigia, kad minimalus šio mokesčio tarifas Europos Sąjungoje (ES) yra 15 procentų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 30 d. 13:52
Atsinaujinus diskusijoms apie pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos panaikinimą, Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) prezidentas Žilvinas Šilėnas teigia, kad minimalus šio mokesčio tarifas Europos Sąjungoje (ES) yra 15 procentų. »
Dar šiais metais šilumos kaina tikrai bus sumažinta 12 proc., o kai kur – net iki 20 proc., interviu LRT radijui teigia premjeras Algirdas Butkevičius. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 30 d. 10:41
Dar šiais metais šilumos kaina tikrai bus sumažinta 12 proc., o kai kur – net iki 20 proc., interviu LRT radijui teigia premjeras Algirdas Butkevičius. Anot jo, Vyriausybė dėl PVM lengvatos šildymui naikinimo apsispręs gruodžio mėnesį... »
Nuo rugsėjo pradžios Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba gavo per 150 paklausimų, susijusių su euro įvedimu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 15:07
Nuo rugsėjo pradžios Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba gavo per 150 paklausimų, susijusių su euro įvedimu. 39 proc. vartotojų kreipėsi pranešdami apie kainų padidinimą ar galimai neteisingą perskaičiavimą į eurus viešojo maitinimo... »
Vyriausybė nutarė, kad skalūnų dujų gavyba pirmus trejus metus turi būti apmokestinta 1 proc. tarifu, o ne nuliniu, kaip siūlyta iki šiol. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 13:20
Vyriausybė nutarė, kad skalūnų dujų gavyba pirmus trejus metus turi būti apmokestinta 1 proc. tarifu, o ne nuliniu, kaip siūlyta iki šiol. Toks sprendimas priimtas siekiant išvengti ilgų derinimo su Europos Komisija (EK) procedūrų. Galutinį... »
Giedrė Gečiauskienė, „Danske Bank“ Finansų rinkų departamento direktorė.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 10:27
Smulkiajam ir vidutiniam verslui kyla daug klausimų, kaip reikės dirbti pirmosiomis kitų metų dienomis. Svarbu žinoti, kad vienas pagrindinių darbų euro įvedimo kalendoriuje artimiausiu metu bus išankstinis monetų ir banknotų pristatymas, kuriuo... »
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 10:00
Dažnas piniginėje turime įvairiausių kortelių, kurios nusako mūsų lojalumą tam tikriems prekės ženklams ar prekybos vietoms. Pateikti jas atsiskaitant jau tapo įprasta, tačiau ar tikrai išnaudojate visas prekybos tinklų teikiamas galimybes?... »
Euro zonoje ši savaitė bus kupina įvykių. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 10:00
Euro zonoje ši savaitė bus kupina įvykių. Ketvirtadienį įvyks Europos Centrinio Banko (ECB) posėdis, kur ECB valdančioji taryba turės spręsti nemenkus uždavinius. Nepaisant ECB veiksmų, euro zonos rodikliai vis dar nedžiugina, taigi tikėtina... »
Naujojo energetikos ministro Roko Masiulio laukia SGD terminalo, kurio statyboms jis vadovavo, auditas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 08:11
Naujojo energetikos ministro Roko Masiulio laukia SGD terminalo, kurio statyboms jis vadovavo, auditas. Jį užsakinės paties R. Masiulio vadovaujama ministerija. Kaip elgtis, kad nekiltų etikos dilemų, ministras žada tartis su specialistais. Tačiau... »
Rasa Levickaite ir Baltic Tours vertejas Hisashi Shigematsu. Organizatorių nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 08:00
Šį savaitgalį, rugsėjo 25-28 d., Tokijuje vyko pasaulyje viena didžiausių  turizmo parodų „JATA Tourism EXPO Japan“. Tarp dalyvių iš 150 regionų bei šalių – ir Lietuva. Japonijos žurnalistams, turizmo verslo atstovams bei individualiems... »
Kęstutis Balutis
2014 Rugsėjo mėn. 26 d. 12:48
Rugsėjo 26 dieną vykusiame koncerno „Achemos grupė“ valdybos posėdyje patvirtintas naujasis valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Valdybos pirmininku tapo Kęstutis Balutis, o koncerno generalinio direktoriaus pareigas laikinai ėjusį... »
Pagal anksčiau šį mėnesį pasirašytą sutartį, bendrovei „Rail Skyway Systems Ltd“ žemės sklypas turėjo būti išnuomotas 99 metams. ail Skyway Systems Ltd nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 13:25
Šiaulių miesto taryba ketvirtadienį nusprendė nutraukti prieštaringai vertinamą sutartį dėl investicijų greta karinio oro uosto, iš kurio vykdoma NATO oro policijos misija. »
Europos centrinio banko prezidentas Mario Draghi Lietuvos banko valdybos pirmininkui Vitui Vasiliauskui įteikė simbolinę „Euro žvaigždę“. Lietuvos banko nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 12:31
Vilniuje viešintis Europos centrinio banko prezidentas Mario Draghi Lietuvos banko valdybos pirmininkui Vitui Vasiliauskui įteikė simbolinę „Euro žvaigždę“, o pinigų reikalų eurokomisaras Jyrkis Katainenas teigė, kad eurą įvedusi Lietuvos... »
„Minimalią algą (MMA) buvo siūlyta didinti net 100 litų, bet kol kas galime padidinti tik 35 litais“, – teigia socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 10:35
„Minimalią algą (MMA) buvo siūlyta didinti net 100 litų, bet kol kas galime padidinti tik 35 litais“, – teigia socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, komentuodama Vyriausybės sprendimą nuo spalio didinti MMA 35 litais... »
Šiemet augusios butų kainos ne vienam jaunuoliui pakišo mintį nuosavą būstą įsigyti greičiau ir nelaukti, kol jie dar labiau pabrangs. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 09:20
Šiemet augusios butų kainos ne vienam jaunuoliui pakišo mintį nuosavą būstą įsigyti greičiau ir nelaukti, kol jie dar labiau pabrangs. Tačiau Lietuvos demografinės tendencijos byloja, kad tolimesnio brangimo būti neturėtų, o pigiausias bus gyvenamasis... »
Ieškodamas naujų rinkų, Lietuvos verslas dairosi net į tolimąją Malaiziją, kurią laiko vartais į milžinišką pietryčių Azijos regioną. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 08:40
Ieškodamas naujų rinkų, Lietuvos verslas dairosi net į tolimąją Malaiziją, kurią laiko vartais į milžinišką pietryčių Azijos regioną. regioną. »
Vyriausybė trečiadienį nusprendė nuo spalio 1 dienos didinti minimalią mėnesio algą (MMA) 35 litais - iki 1035 litų (300 eurų). Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 14:58
Vyriausybė trečiadienį nusprendė nuo spalio 1 dienos didinti minimalią mėnesio algą (MMA) 35 litais - iki 1035 litų (300 eurų). »
Lietuvai nuo kitų metų ruošiantis įsivesti eurą, šalies gyventojai jo atžvilgiu tapo šiek tiek didesni optimistai. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 14:54
Lietuvai nuo kitų metų ruošiantis įsivesti eurą, šalies gyventojai jo atžvilgiu tapo šiek tiek didesni optimistai. »
Pastarajame Europos Centrinio Banko (ECB) susirinkime paskelbtą kiekybinio skatinimo programą rinkos ir analitikai įvertino palankiai. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 13:47
Pastarajame Europos Centrinio Banko (ECB) susirinkime paskelbtą kiekybinio skatinimo programą rinkos ir analitikai įvertino palankiai. Tačiau tikroji šio plano vertė nėra tokia jau akivaizdi. »
Ekspertai skaičiuoja, kad Lietuvoje degalų pardavimai auga – vien per šių metų pirmuosius 8 mėnesius jų parduota dešimtadaliu daugiau nei praėjusiais metais. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 09:58
Kiek degalai Lietuvoje bekainuotų, žmonės vis tiek perka. Tiesa, dažniau užsukama į mažas degalines, degalų siūlančias pigiau nei didieji tinklai. Pastarieji fiksuoja mažėjantį benzino ir dujų pardavimą. »
Egiptas labiausiai tinka buriuoti ir jėgos aitvarams. Anželos Lapėnienės (www.vejasgalvoje.lt) nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 09:00
Lietuvoje prailgti „mėgstantis“ šaltasis sezonas kartais tampa tikru iššūkiu net ir kantriausiems bei labiausiai užsigrūdinusiems aktyvaus vandens sporto – banglenčių, burlenčių, jėgos aitvarų - entuziastams. Kai ant ežerų – tik ledas... »
Garsi popmuzikos grupė ŽAS ne veltui apie Palangą ironiškai dainavo, kad „kasmet čia važiuoju, žinau – bus tas pats, bet geresnio poilsio niekas neras. Palanga močiučių...“ Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 07:00
Lietuvos kurortai vystosi skirtingai. Palangą, anot dalies verslininkų, laidoja įsišaknijęs vietinių politikų ir valdininkijos godumas, o štai Druskininkuose sparčiai vyksta plėtra. »
Sudarant nuomos sutartį būtina konkrečiai ir tinkamai nurodyti šalis, apibrėžti, kokios patalpos nuomojamos, ir prisiminti kitus labai rekomenduotinus, tačiau ne visada padaromus dalykus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 12:29
Sudarant nuomos sutartį būtina konkrečiai ir tinkamai nurodyti šalis, apibrėžti, kokios patalpos nuomojamos, ir prisiminti kitus labai rekomenduotinus, tačiau ne visada padaromus dalykus, sako Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos direktorė... »
SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 10:40
Rusija nėra dominuojanti rinka Lietuviškos kilmės produktų eksporto sektoriuje, eksporto srityje vyksta diversifikacija, todėl bijoti, kad Rusijos sankcijos suduos esminį smūgį Lietuvos ekonomikai bijoti nereikėtų, sako SEB banko prezidento... »
Marija ir Jonas pasakoja, kad jei yra galimybė pasirinkti prekės kilmės šalį – jie pirmenybę teikia Lietuvoje gamintiems produktams.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 10:00
Visais laikais studentai stengėsi taupyti – dažniausiai stengiasi mažiau išleisti maistui, taip lieka daugiau pinigų įvairioms pramogoms. Tačiau nors ir taupydami šių dienų studentai sako vis tiek stengiasi rinktis kokybiškus ir svarbiausia... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Benigna, Mantas, Mintas, Mintė, Remigijus

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate MMA padidinimą 35 Lt?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-10-01
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.7206 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.4268 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
91.44   bar.
Dujos   4.12   MMBTU
Auksas
Arrow down
1205.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

To moliūgo didumėlis! Pūtėsi tarsi pašėlęs. O dabar pakelt sunku. Gal rident? Neparanku.
– Tu pašauk į talką Kempę, Jeigu jis alaus neplempia, – Onė ragina Dirvelę. – Ryt nuvešim į turgelį.
– Na, ir kiek už jį tu gausi? Gal penkiolika... Daugiausia. Argi verta man, Onyt, Mašinukę ten varyt?
O plati kišenė rusų Nebepirks moliūgo mūsų. Po embargų ir tabu Jiems moliūgas nesvarbu.