Parsisiųskite

Sausio 24 d, šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Seimo rudens sesijoje - siūlymai atstatyti pensijas

2011 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:47

Seimo rudens sesijoje - siūlymai atstatyti pensijas

Pensininkai gali tikėtis, kad Seimas rudens sesijos metu svarstys dėl sumažintų pensijų atstatymo, o štai teisėjų sumažintų algų galiojimą planuojama pratęsti, rodo Vyriausybės siūlomi įstatymų projektai.

Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Tado Vasiliausko nuotr.

Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Tado Vasiliausko nuotr.

 Vyriausybė šių metų Seimo rudens sesijai teikia 276 įstatymų projektus (83 pagrindinius įstatymų projektus ir 193 lydimuosius teisės aktų projektus). Pagrindiniai Vyriausybės teikiami projektai skirstomi į šešias sritis - 2012 metų biudžeto tvirtinimas, sumažintų pensijų atstatymas, sumažintų valstybės politikų, pareigūnų, teisėjų algų galiojimo pratęsimas, valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos pertvarka, energetika ir teritorijų planavimas.

 Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime.

 Taip pat Vyriausybė Seimui siūlys pratęsti laikinai sumažintų valstybės politikų ir valstybės pareigūnų, Konstitucinio Teismo teisėjų atlyginimų ir bendrosios kompetencijos ir specializuotų teismų teisėjų pareiginės algos dydžių galiojimo laiką.

 Rudens sesijoje vienas svarbiausių klausimų bus 2012 metų valstybės biudžeto, savivaldybių, "Sodros", Privalomojo sveikatos draudimo fondo 2012 metų biudžetų svarstymas ir tvirtinimas. Seimą taip pat pasieks Valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos pertvarka ir su ja susiję teisės aktų projektai.

 Energetika ir toliau išlieka viena prioritetinių sričių, teigiama Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Vyriausybė Seimui siūlys elektros energetikos įstatymo pakeitimo projektus, infrastruktūrų reguliavimo tarnybos įstatymo bei kitus projektus.

 Siekiant gerinti verslo sąlygas bus siūloma iš esmės supaprastinti teritorijų planavimo procesą ir valdymą sumažinant poreikį rengti detaliuosius planus.

ELTA

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 14:40
Vasario pradžioje bus skaičiuojama, kiek vilkų ir lūšių gyvena Lietuvos miškuose. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 13:39
Pirmadienį Seime 23 partijos išsidalijo rinkimų numerius, kuriais jos bus įrašytos rinkimų biuleteniuose. Dar keturi numeriai rezervuoti visuomeniniams rinkimų komitetams. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 13:35
Nors mokslininkai skaičiuoja, kad dėl žiemą barstomos druskos betono konstrukcijos yra net kelis kartus greičiau, šio metodo visiškai atsisakyti nebūtina, tikina Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kelių katedros profesorius Alfredas Laurinavičius... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 09:32
Po kraštutinių kairiųjų pergalės Graikijoje Europos Sąjunga (ES), Tarptautinis valiutos fondas gali padaryti kokių nors ekonominių nuolaidų šiai šaliai, tačiau tuo pačiu jos turėtų įvertinti riziką, kad tokios nuolaidos gali sustiprinti... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 09:27
Šios savaitės orai bus vėjuoti, atkeliaus krituliai, daugiausia – sniegas, vyraus nedidelis šaltukas, LRT Radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 07:54
Spalį Klaipėdos uoste prisišvartavęs laivas–dujų saugykla „Independence“ – bene labiausiai saugomas strateginis objektas Lietuvoje, tačiau šią savaitę Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) išsiaiškino, kad kol kas uosto... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 07:35
Rinkimuose dažniausiai nedalyvauja nusivylusieji politikų nuveiktais arba nenuveiktais darbais, emigrantai ir jaunimas, portalui LRT.lt tvirtina pašnekovai. „Dauguma jaunų žmonių ir emigrantų nebalsuoja, nes nėra galimybės tai daryti internetu... »
Scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 24 d. 07:00
Nuo to, ar bus sustiprintos silpniausios vietos Lietuvos užsienio politikoje, priklausys, ar šiemet jausimės saugesni, stipresni, susilauksime didesnio savo draugų dėmesio. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 23 d. 13:30
Leidimai gyventi Lietuvoje išduodami neatsakingai, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji teikia pataisas, kuriomis siekiama užtikrinti, kad leidimai būtų išduodami tik įsitikinus, jog asmuo nekelia grėsmės nacionaliniam saugumui... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 23 d. 10:22
Kauno rajone nustatytas pirmasis savivaldos rinkimuose papirkimo atvejis, penktadienį pranešė Vyriausioji rinkimų komisija (VRK). »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 23 d. 10:18
Panemunės parko teritorijoje esančiame Kauno ornitologijos draustinyje kasmet žiemoja maždaug 1,5–5 tūkst. vandens paukščių, tačiau dėl šiltų orų jų šiemet mažiau, teigiama Aplinkos ministerijos (AM) pranešime. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 23 d. 09:06
Į Lietuvą atkeliauja daug sniego, o kitos savaitės pradžioje kiek labiau pašals, LRT Radijui teigė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė. Penktadienį per Lietuvą slinks atmosferos frontas, taigi daugelyje rajonų pasnigs, pietrytiniuose rajonuose... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 23 d. 08:27
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas penktadienį ketina susitikti su gydytis į Druskininkus atvykusiais Ukrainos kariais. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 23 d. 07:36
Po šešių savaičių Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir pirmą kartą – tiesioginiai merų rinkimai. 16 tūkst. kandidatų pretenduoja į 1,5 tūkst. vietų savivaldybių tarybose. 60 merų vietų nori užimti 400 kandidatų. Ko tikėtis iš šių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 15:16
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė siūlo, kad antrojo laipsnio valstybinės pensijos galėtų būti skiriamos ne tik penkis ir daugiau vaikų gerai išauginusioms motinoms, kaip šiuo metu, bet ir tėčiams. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 13:56
Lietuvos rinkėjų nuostatos daugiausia priklauso nuo požiūrio į sovietmetį ir artimųjų politinių nuostatų, o gyventojų socialinės padėties skirtumai Lietuvoje yra mažiau svarbūs renkantis partijas nei Vakarų Europoje, rodo ketvirtadienį... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 13:50
Žmonės dažnai nesusieja prostitucijos su žmonių pardavinėjimu ir nesuvokia, kad tai iš tiesų vyksta. Taip mano Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas, Mykolo Riomerio universiteto profesorius Aurelijus Gutauskas, kalbėdamas apie vaikų prostituciją... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 12:10
Aludarių inicijuotas eksperimentas atskleidė, kad tik nedidelė gyventojų dalis - 16 proc. jo dalyvių - aktyviai reaguoja į girtą asmenį, ketinantį vairuoti automobilį. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 10:08
Lietuvoje laukiame pusiaužiemio. Gal barsukas pasakys, kokia bus antroji žiemos pusė. Tiesa, kad ir koks rūpestingas būtų barsukas, žiemos likimo nulemti jis negali. Sausio 25-ąją, pusiaužiemio dieną, ir jūs pasižiūrėkite, koks bus oras... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 09:43
Likusiomis savaitės dienomis Lietuvoje didesnių orų permainų nenumatoma – snigs, laikysis nedidelis šaltukas. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 08:48
Mūšiai Donecke vis aktyvesni. Ukraina skelbia 50 tūkst. karių mobilizaciją, tačiau, ekspertų teigimu, kai kurios Vakarų Europos valstybės karštligiškai ieško ženklų, kad situacija gerėja. Pasak užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 22 d. 07:34
Skaidrumo stoka, prasta komunikacija tarp institucijų, kategoriška interesų grupių kritika, koncentravimasis į reitingus ir užkulisinės intrigos – tokiais bruožais pasižyminčioje teisėkūros aplinkoje rengiamas naujas Lietuvos socialinis... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 21 d. 15:08
Rusijos televizijos kanalo „Ren TV Baltic“ retransliavimas Lietuvoje nenutrauktas, nes neberodomos draudžiamos programos, teigia Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK). »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 21 d. 15:03
Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalas saugomas tinkamai, sako Vidaus reikalų ministras. Uosto vadovas teigia, jog terminalas saugomas aukščiausiu lygiu. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 21 d. 14:13
Iki savivaldos ir tiesioginių mero rinkimų liko kiek daugiau nei mėnuo. Norinčiųjų eilė juose dalyvauti – ganėtinai ilga. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Ilona, Jogundas, Jogundė, Natalis

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar domitės artėjančiais savivaldybių rinkimais?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-01-27
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
0.8894 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3352 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
45.33   bar.
Dujos
Arrow up
2.93   MMBTU
Auksas
Arrow down
1277.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Gal pamiršo, gal ir tyčia Jų nešventino Bažnyčia. Et, galvojo kunigai, Čia ne mūsų pinigai.
Gavo pensiją Dirvelė. – One, neškim į bankelį. Ten už durų septynių Mano eurui bus ramu.
– Gal, Anuprai , išprotėjai? Gal tau „stogas“ pajudėjo? Nebe tie dabar laikai – Verks bankely pinigai.
Bankrutuos – sudie, euruti, O palūkanų – špygutė. Seną kojinę turiu. Ten ir bankas. Su euru.