Parsisiųskite

Sausio 28 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

2012 Sausio mėn. 23 d. 09:14

Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

Šią savaitę Lietuvoje išsilaikys neigiama temperatūra. Darbo savaitės pabaigoje prognozuojami didžiausi šią žiemą šalčiai, vietomis naktį sieksiantys iki 17 laipsnių.

Tado Vasiliausko nuotr.

Tado Vasiliausko nuotr.

 
 Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, savaitės pradžia numatoma rami. Pirmadienį protarpiais pasnigs, pustys. Termometras naktį rodys 0-5 laipsnius šalčio, dieną temperatūra svyruos tarp 4 laipsnių šalčio ir 1 laipsnio šilumos.
 
 Antradienį pasnigs, temperatūra naktį sieks 2-7 laipsnius šalčio, pajūryje - apie 0 laipsnių, dieną - 0-5 laipsniai šalčio.
 
 Trečiadienį taip pat daug kur numatomas sniegas. Naktį temperatūra sieks 5-8 laipsnius šalčio, dieną - 1-5 šalčio.
 
 Didesni šalčiai turėtų prasidėti nuo ketvirtadienio. Daug kur ketvirtadienio naktį termometro stulpelis nukris iki 8-11 laipsnių, dieną - 5-9 laipsnių šalčio.
 
 Šalčiausias numatomas penktadienis. Naktį Vilniuje, Šiauliuose spustels 15, Kaune, Klaipėdoje - 14, Panevėžyje - 17 laipsnių šaltukas.
 
 Po rekordiškai šią žiemą šaltos penktadienio nakties turėtume sulaukti gražios, su išlendančia saulute, debesuotos su pragiedruliais dienos. Temperatūra dieną sieks 9-10 laipsnių šalčio.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 14:18
Rusija ir Ukraina dar ilgai keliaus taikos link, sako Rytų Europos studijų centro (RESC) analitikas Laurynas Kasčiūnas. Jo manymu, Minsko susitarimo vykdymas būtų tik ilgo kelio į taiką pradžia. Tačiau, anot politologo, taika gali būti net palanki... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 12:53
Sena lietuvių liaudies patarlė perspėja: su teisybe negausi nakvynės. Ko gero, taip ir yra, nes dažnas skaitytojas į mūsų redakciją kreipiasi tik todėl, kad vienu ar kitu klausimu neranda teisybės, kad jį kažkas – valdininkas, pareigūnas... »
Mantas Adomėnas. Artūras Skardžius.
2015 Sausio mėn. 28 d. 12:29
Jei piktinatės, kad reikalai Lietuvoje klostosi visai ne taip, kaip, jūsų manymu, turėtų, žinokite, kad taip manote ne jūs vienas. Naujienų agentūros ELTA užsakymu bendrovės „Baltijos tyrimai“ atliktas visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 10:35
Kaip Lietuvos rinkėjai renkasi, kuriam kandidatui per rinkimus atiduoti savo balsą? Mokslininkai jau tariasi žiną nemaža atsakymų. Artėjant eiliniams rinkimams daugelis kaip visada suirzta: partijų ir kandidatų – daugybė, o rinkti nėra ką... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 10:21
Kai kuriuose sektoriuose nebelieka skirtumo tarp aukštesnės kvalifikacijos ir nekvalifikuotų darbuotojų atlyginimų, tačiau tarp valdančiųjų yra manančių, kad aukštesnės kvalifikacijos darbuotojų orumas ir darbo užmokestis – jų pačių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 09:28
Trečiadienį Lietuvoje vyraus debesuoti orai, žymesnių kritulių nenumatoma, tik pietrytinėje šalies dalyje gali pasnigti, daug kur bus slidu, LRT Radijui sakė sinoptikė Tatjana Kempi. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 08:34
Šiemet savivaldybių priešgaisrinės tarnybos dirbančius ugniagesius turės keisti savanoriais, kurie privalės atlikti bene svarbiausius gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus. Praėjusių metų pabaigoje Seimas įteisino savanorių ugniagesių veiklą:... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 07:40
Buvęs Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis piktinasi, kad nepaisant atsinaujinusio smurto Rytų Ukrainoje, Vakarai ir toliau drebina kinkas prieš Rusiją užuot ėmęsi veiksmų. „Svarstymai, ar ką nors daryti, yra niekinga laikysena. Jau seniai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 07:30
Lyderės pozicijas reitingų lentelėse ir toliau išlaiko valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 15:32
Keisti reikalavimų dėl gyventojų apsaugos karo atveju naujos statybos visuomeniniams pastatams nereikėtų, mano aplinkos viceministrė Daiva Matonienė. Anot jos, tokiai apsaugai galėtų būti pritaikomi jau esami pastatai. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 14:44
Pirmadienį Vilniuje atidaryta Izraelio ambasada, pranešė jos atstovai. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 14:20
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ketvirtadienį vyks į Briuselį, kur dalyvaus neeiliniame Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos posėdyje, skirtame aptarti situaciją Ukrainoje bei galimą sankcijų Rusijai griežtinimą. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 12:48
Lietuvos holokausto istorijoje Aušvicas taip pat yra svarbi vieta, sako istorikas humanitarinių mokslų daktaras Arūnas Bubnys. „Kai 1944 m. vasarą buvo likviduoti Kauno ir Šiaulių getai, didesnė dalis kalinių buvo išgabenta į nacių koncentracijos... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 12:43
Antradienį įsteigta Visuomenės informavimo etikos asociacija, kurios vėliau sudaryta komisija pakeis iki šiol veikusią Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 10:21
Darbo savaitės vidurys atneš sniego ir gūsingą vėją. Taip LRT Radijui teigia sinoptikė Ieva Nariūnaitė.  Antradienį Lietuvoje slėgis kris, nes iš Vakarų artės atmosferos frontas, kuris, pasiekęs šalį, atneš nedidelių kritulių... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 10:17
Kai kurie politikai, komentuodami krepšinio varžybas su Rusijos prezidento administracijos vadovu, bando išnaudoti tribūną ir gauti papildomų balų, mano dieną po kruvinos atakos prieš Mariupolį krepšinį su Vladimiro Putino administracijos... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 10:03
Ornitologai skelbia Kaune atidarę didžiausią Baltijos šalyse lesyklą. Žiemoti likę vandens paukščiai šiuo metų laiku lesalo neranda, todėl jais pasirūpinti gali ir žmonės. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 09:02
Europa turi išmokti istorijos pamokas ir neleisti kilti naujiems agresoriams, kurių kai kas nenorėtų matyti, sako Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė minint Holokausto aukų atminimą. »
sxc.hu
2015 Sausio mėn. 27 d. 08:58
Savižudybės yra viena dažniausių vaikų mirčių priežasčių, o patyčios – viena dažnesnių savižudybių paskatų, tačiau ir vienam, ir kitam užkirsti kelią Lietuvoje sunkiai išmokstama arba nėra pakankamai galimybių, pastebi LRT Televizijos... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 27 d. 07:48
Prezidentė Dalia Grybauskaitė „apgailėtinu precedentu“ laiko Briuselio pasiūlymą Maskvai derėtis su valstybėmis dėl maisto produktų embargo panaikinimo, ir mano, kad dėl to atsakomybę turi prisiimti Lietuvos deleguotas sveikatos ir maisto... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 14:40
Vasario pradžioje bus skaičiuojama, kiek vilkų ir lūšių gyvena Lietuvos miškuose. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 13:39
Pirmadienį Seime 23 partijos išsidalijo rinkimų numerius, kuriais jos bus įrašytos rinkimų biuleteniuose. Dar keturi numeriai rezervuoti visuomeniniams rinkimų komitetams. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 13:35
Nors mokslininkai skaičiuoja, kad dėl žiemą barstomos druskos betono konstrukcijos yra net kelis kartus greičiau, šio metodo visiškai atsisakyti nebūtina, tikina Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kelių katedros profesorius Alfredas Laurinavičius... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 09:32
Po kraštutinių kairiųjų pergalės Graikijoje Europos Sąjunga (ES), Tarptautinis valiutos fondas gali padaryti kokių nors ekonominių nuolaidų šiai šaliai, tačiau tuo pačiu jos turėtų įvertinti riziką, kad tokios nuolaidos gali sustiprinti... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 26 d. 09:27
Šios savaitės orai bus vėjuoti, atkeliaus krituliai, daugiausia – sniegas, vyraus nedidelis šaltukas, LRT Radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Gedautas, Leonidas, Manfredas, Nijolė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar domitės artėjančiais savivaldybių rinkimais?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-01-28
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
0.8845 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3382 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
45.54   bar.
Dujos
Arrow down
2.887   MMBTU
Auksas
Arrow down
1289.6   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Gal pamiršo, gal ir tyčia Jų nešventino Bažnyčia. Et, galvojo kunigai, Čia ne mūsų pinigai.
Gavo pensiją Dirvelė. – One, neškim į bankelį. Ten už durų septynių Mano eurui bus ramu.
– Gal, Anuprai , išprotėjai? Gal tau „stogas“ pajudėjo? Nebe tie dabar laikai – Verks bankely pinigai.
Bankrutuos – sudie, euruti, O palūkanų – špygutė. Seną kojinę turiu. Ten ir bankas. Su euru.