Parsisiųskite

Spalio 31, penktadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

2012 Sausio mėn. 23 d. 09:14

Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

Šią savaitę Lietuvoje išsilaikys neigiama temperatūra. Darbo savaitės pabaigoje prognozuojami didžiausi šią žiemą šalčiai, vietomis naktį sieksiantys iki 17 laipsnių.

Tado Vasiliausko nuotr.

Tado Vasiliausko nuotr.

 
 Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, savaitės pradžia numatoma rami. Pirmadienį protarpiais pasnigs, pustys. Termometras naktį rodys 0-5 laipsnius šalčio, dieną temperatūra svyruos tarp 4 laipsnių šalčio ir 1 laipsnio šilumos.
 
 Antradienį pasnigs, temperatūra naktį sieks 2-7 laipsnius šalčio, pajūryje - apie 0 laipsnių, dieną - 0-5 laipsniai šalčio.
 
 Trečiadienį taip pat daug kur numatomas sniegas. Naktį temperatūra sieks 5-8 laipsnius šalčio, dieną - 1-5 šalčio.
 
 Didesni šalčiai turėtų prasidėti nuo ketvirtadienio. Daug kur ketvirtadienio naktį termometro stulpelis nukris iki 8-11 laipsnių, dieną - 5-9 laipsnių šalčio.
 
 Šalčiausias numatomas penktadienis. Naktį Vilniuje, Šiauliuose spustels 15, Kaune, Klaipėdoje - 14, Panevėžyje - 17 laipsnių šaltukas.
 
 Po rekordiškai šią žiemą šaltos penktadienio nakties turėtume sulaukti gražios, su išlendančia saulute, debesuotos su pragiedruliais dienos. Temperatūra dieną sieks 9-10 laipsnių šalčio.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Tik nedidelė dalis savivaldybių Lietuvoje rūpinasi istorinių kapinių registru, todėl kultūros paveldas nyksta, o jo išsaugojimu priversti rūpintis visuomenininkai, sako specialistai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 31 d. 13:44
Tik nedidelė dalis savivaldybių Lietuvoje rūpinasi istorinių kapinių registru, todėl kultūros paveldas nyksta, o jo išsaugojimu priversti rūpintis visuomenininkai, sako specialistai. »
Artėjant Vėlinių savaitgaliui, policija stiprina patruliavimą šalies keliuose. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 31 d. 12:38
Artėjant Vėlinių savaitgaliui, policija stiprina patruliavimą šalies keliuose. Į pagalbą taip pat pasitelkiami policijos rėmėjai, Šaulių sąjungos atstovai, pilietiški bendruomenių nariai. Pareigūnai įspėja – su neblaiviais asmenimis... »
Šeštadienio naktį temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio, tačiau dienos metu oras sušils iki 10 laipsnių šilumos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 31 d. 10:20
Šeštadienio naktį temperatūra gali nukristi iki 1 laipsnio šalčio, tačiau dienos metu oras sušils iki 10 laipsnių šilumos, LRT Radijui sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė. »
„Vėl matome, kad Lietuvos rinkėjai, deja, pasirinko neteisingai. Juk jie buvo perspėti, kad tie žmonės – politiniai sukčiai, tačiau vis tiek balsavo ir jų išrinktieji vėl užsiima tuo pačiu“, – apie partiją „Tvarka ir teisingumas“ kalba teisininkas, savaitraščio „Veidas“ leidėjas Algimantas Šindeikis. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 31 d. 07:46
„Vėl matome, kad Lietuvos rinkėjai, deja, pasirinko neteisingai. Juk jie buvo perspėti, kad tie žmonės – politiniai sukčiai, tačiau vis tiek balsavo ir jų išrinktieji vėl užsiima tuo pačiu“, – apie partiją „Tvarka ir teisingumas“... »
Ž.Plytnikas – bene vienintelis dabar jau buvęs valstybės tarnautojas šalyje, kurį nuo pat vadovavimo VPT pradžios persekiojo skandalai. Ruslano Kondratjevo nuotr.
2014 Spalio mėn. 31 d. 07:36
Nuo darbo saugos bendrovėje – iki Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovo, o vėliau – staigus krytis pasirinkus oresnį išėjimo būdą: atsistatydinti, o ne būti atstatydintam... Toks skandalų persekiojamo 43-ejų Žydrūno Plytniko karjeros... »
Policija taip pat akcentuoja, kad patys pėstieji kelyje yra labai neatsargūs ir nedrausmingi. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 15:09
Pastaruoju metu Vilniuje daugėjant skaudžių eismo nelaimių, kuriose būna sužeisti ar žūva pėstieji, policijos pareigūnai sako, kad sostinėje yra didelis automobilių skaičius ir prie jo prisitaikyti nespėjanti infrastruktūra. Policija taip... »
Ruošiantis lapkričio 2–14 dienomis, vykstant tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“, Lietuvoje vyks didelis karių ir karinės technikos judėjimas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 14:35
Ruošiantis lapkričio 2–14 dienomis, vykstant tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“, Lietuvoje vyks didelis karių ir karinės technikos judėjimas. Lietuvos ir sąjungininkų kariai dalyvauti pratybose vyksta į du pagrindinius Lietuvos... »
Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 12:42
Lietuva ne tik laukia paramos iš išorės, bet ir pati sprendžia savo saugumo klausimus tiek energetikos, tiek gynybos srityse. Taip interviu LRT radijui sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak šalies vadovės, šią savaitę užsitikrinome savo... »
Dailis Alfonsas Barakauskas atsistatydino. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 12:36
Nors partijos „Tvarka ir teisingumas“ (TT) atstovas Kęstas Komskis kartoja, kad vidaus reikalų ministras „tvarkietis“ Dailis Alfonsas Barakauskas atsistatydina dėl sveikatos problemų, Seimo opozicijos lyderis, Tėvynės sąjungos-Lietuvos... »
Populiariausia partija Lietuvoje išlieka socialdemokratai, bet jų reitingas šiek tiek mažėja. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 09:38
Populiariausia partija Lietuvoje išlieka socialdemokratai, bet jų reitingas šiek tiek mažėja. »
Ateinančiomis dienomis protarpiais negausiai palis, o savaitgalis numatomas gana šiltas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 09:03
Ateinančiomis dienomis protarpiais negausiai palis, o savaitgalis numatomas gana šiltas, LRT Radijui prognozavo sinoptikė Tatjana Kempi. Šaltasis atmosferos frontas slinks per Lietuvą, dangų užtrauks debesys, bet lietaus bus nedaug, didžiausia... »
Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas ketvirtadienį įteikė atsistatydinimo prašymą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 08:49
Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas ketvirtadienį įteikė atsistatydinimo prašymą. Ministras teigia, kad iš pareigų traukiasi dėl pablogėjusios sveikatos būklės. »
Iš šiaurės jau turėtų pasirodyti svirbeliai, tačiau niekas nežino, ar jų šiemet sulauksime. wikipedia.org nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 07:21
Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių... »
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vyriausioji taryba į Vilniaus miesto merus kelia partijos pirmininką, europarlamentarą Valdemarą Tomaševskį. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 30 d. 07:13
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vyriausioji taryba į Vilniaus miesto merus kelia partijos pirmininką, europarlamentarą Valdemarą Tomaševskį. »
Koalicijos lyderis premjeras A. Butkevičius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 29 d. 14:27
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratyje atsidūrusios „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas po susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi pareiškė sutarę, kad partijos deleguotas vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas... »
Buvęs Krikščionių partijos vadovas Gediminas Vagnorius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 29 d. 13:50
Galite būti nebeegzistuojančios partijos nariu ir pats to nežinoti, kaip liudija 24-erių radviliškietės Viltės Stavginskaitės istorija. „Kad esu panaikintos Krikščionių partijos narė sužinojau, kai man paskambino Darbo partijos (DP) atstovė... »
Po trečiadienio orai šiek tiek subjurs, tačiau Vėlinių savaitgalį smarkaus lietaus arba šalčio kol kas nenumatoma. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 29 d. 09:35
Po trečiadienio orai šiek tiek subjurs, tačiau Vėlinių savaitgalį smarkaus lietaus arba šalčio kol kas nenumatoma, LRT radijui teigė sinoptikė Teresė Kaunienė. »
Bronius Bradauskas. Eugenijus Gentvilas.
2014 Spalio mėn. 29 d. 07:00
Nors iki euro įvedimo Lietuvoje liko daugiau nei du mėnesiai, o valdžia giriasi parengusi išsamią visuomenės informavimo apie naująją valiutą kampaniją, apklausų duomenimis, apie 20 proc. Lietuvos gyventojų vis dar nėra matę eurų banknotų... »
Politikos apžvalgininkai ir politologai nesutaria dėl to, kokią valdančiąją koaliciją Vilniuje sulipdytų Artūras Zuokas, jei būtų išrinktas sostinės meru. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 28 d. 12:26
Politikos apžvalgininkai ir politologai nesutaria dėl to, kokią valdančiąją koaliciją Vilniuje sulipdytų Artūras Zuokas, jei būtų išrinktas sostinės meru. Politikos apžvalgininkė Jurga Tvaskienė neatmeta galimybės, kad A. Zuokas tartųsi... »
Premjeras Algirdas Butkevičius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 28 d. 10:30
Ukrainai būtina humanitarinė, techninė, finansinė pagalba, o Baltijos ir Šiaurės šalys turi laikytis drauge ir kalbėti šia tema vienu balsu. Taip Šiaurės tarybos sesijos išvakarėse vykusiame Baltijos ir Šiaurės šalių premjerų susitikime... »
Stiprinant NATO sutartas atgrasymo priemones Baltijos regione į Lietuvą atvyksta Vengrijos karių kuopos kariai. KAM nuotr.
2014 Spalio mėn. 28 d. 10:27
Stiprinant NATO sutartas atgrasymo priemones Baltijos regione į Lietuvą atvyksta Vengrijos karių kuopos kariai. Maždaug 140 Vengrijos sausumos pajėgų karių kartu su priskirta Lietuvos karių kuopa ir JAV karių kuopomis sudarys bataliono dydžio... »
Orai artimiausiu metu išliks pakankamai malonūs. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 28 d. 09:26
Orai artimiausiu metu išliks pakankamai malonūs. Kiek prasteni prognozuojami tik ketvirtadienį, bet ir tai – ne visoje Lietuvoje, o tik pietvakariniuose rajonuose, kur numaitomi krituliai. »
Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas yra ekonomiškai neefektyvi politinė pergalė, Lietuva apskritai turėtų atsisakyti dujų. Taip LRT Radijo laidoje „Lietuvos diena“ teigia Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 28 d. 08:55
Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas yra ekonomiškai neefektyvi politinė pergalė, Lietuva apskritai turėtų atsisakyti dujų. Taip LRT Radijo laidoje „Lietuvos diena“ teigia Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas... »
Antradienį Lietuvos švietimo profesinių sąjungų jungtinė atstovybė rengia mitingą prie Švietimo ir mokslo ministerijos Vilniuje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 28 d. 07:46
Antradienį Lietuvos švietimo profesinių sąjungų jungtinė atstovybė rengia mitingą prie Švietimo ir mokslo ministerijos Vilniuje. »
Dėl kriziniu laikotarpiu apriboto finansavimo ir taupymo rėžimo savivaldybių ligoninės ne tik paskendo skolose, bet ir tapo nepajėgios užtikrinti reikiamų gydymo sąlygų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 28 d. 07:24
Dėl kriziniu laikotarpiu apriboto finansavimo ir taupymo rėžimo savivaldybių ligoninės ne tik paskendo skolose, bet ir tapo nepajėgios užtikrinti reikiamų gydymo sąlygų, paslaugų kokybės ir prieinamumo pacientams bei reikiamo specialistų... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Alfonsas, Liudlė, Mąstvilas, Tanvilė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kai vertinate žiemos laiko įvedimą, laikrodžio rodyklę pasukant valanda atgal?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-10-31
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.7311 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.3776 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
80.88   bar.
Dujos
Arrow up
3.84   MMBTU
Auksas
Arrow down
1198.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Kempė rymo ir rypuoja: – Kur „Maskvos ypatingoji?“ Kur „Tarybinė“ dešra? Nebėra jų. Nebėra.
– Kur „Tarybinės“ sardelės, Man kvepėję tarsi gėlės? Kempės ašara – graudu – Nuriedėjo ant grindų.
– Tu suprask mane, kaimyne, Tai nostalgija kankina. Nuo nostalgijų visų Būna sieloje tamsu.
– Jonai, duosiu tau skilandį, – Onė nuraminti bando. – Šviežias, ne iš praeities – Iš lietuviškos pirties.