Parsisiųskite

Sausio 28 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 13:40
Sausio 30 dieną netoli Panevėžio pirmą kartą Lietuvoje užfiksuota nauja paukščių rūšis – paprastasis stepinis vieversys (Melanocorypha calandra ) .  Nors kai kurie šiuo paukšteliu visai nesistebėtų palaikę jį mūsų kraštui įprastu... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 11:55
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusių, kad buvo teisti. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 10:27
Penktadienį bei savaitgalio dienomis sulauksime įvairių orų: bus ir kritulių, ir plikledžio, ir šaltuko, ir atlydžio. »
Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis. Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 09:19
Per Holokaustą išblaškytas Vilniuje sukauptas unikalus žydų archyvas po kelerių metų atgims virtualioje bibliotekoje. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 09:14
Ekonominiam regionų vystymuisi kliudantys „žiedinių“ savivaldybių dariniai turėtų būti naikinami, sutaria LRT.lt pašnekovai, tačiau tam trūksta ir lėšų, ir bendros pozicijos dėl to, kaip problemą spręsti geriausia. „Artimiausioje... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 07:37
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų tarybos posėdis didelių staigmenų nepateikė. Jame nutarta pratęsti dėl Krymo okupacijos įvestas sankcijas iki šių metų rugsėjo, tačiau jokių naujų svarbių sankcijų dėl atsinaujinusių karo... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 07:27
Dėl galimybės pirmą kartą tiesiogiai rinkti savo miestų ir rajonų merus galime tikėtis ir didesnio nei 50 proc. rinkėjų aktyvumo artėjančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose, portalui LRT.lt teigia politologas Vytautas Dumbliauskas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 15:05
Vaikų psichikos sveikatos priežiūra Lietuvoje palikta likimo valiai, todėl būtina skubiai imtis priemonių šiai problemai spręsti, teigia vaikų psichiatras Dainius Pūras. Pūras. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 14:37
Prezidentės Dalios Grybauskaitės teigimu, tai, jog Vytenis Andriukaitis ir jo direktoratas suteikia sąlygas dvišalėms deryboms su Rusija, yra faktas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 12:37
Esame jau antroje žiemos pusėje. Šiemet barsukas, pusiaužiemio dieną neišvydęs savo šešėlio, nusprendė, kad žiema truks neilgai. Gali būti, kad barsukas ir šįkart nesuklys, nes žiemos likimas jau aiškus – kol kas ją regėsime tokią... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 10:35
Iš Vakarų prie Lietuvos artėja Atlanto ciklonas, tad per šalį keliaus neramių orų juosta, LRT Radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas. »
Fotodiena.lt
2015 Sausio mėn. 29 d. 10:16
Reagavimas į melagingus pranešimus apie sprogmenis specialiosioms tarnyboms kainuoja dešimtis tūkstančių eurų, neskaitant verslininkų patiriamų nuostolių, teigia policija. policija. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 08:50
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai ketvirtadienį tarsis, ar griežtinti sankcijas Rusijai, po to, kai pastarąją savaitę Rusijos remiami separatistai stiprina puolimą, o savaitgalį, jiems apšaudžius Marijupolio miestą, žuvo trisdešimt... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 07:41
Briuselio žiniasklaidai pranešus, kad Europos komisarui Vyteniui Andriukaičiui pavaldus departamentas nusiuntė laišką Rusijai, siūlantį jai pačiai spręsti, iš kokių šalių leisti eksportuoti maisto produktus į Rusiją, Prezidentė Vytenio... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 07:37
Apie 5 procentams Lietuvos teritorijos potvyniai kelia pavojų. Ištyrus daugiau nei pusantro šimto skirtingų upių atkarpų, paaiškėjo, kad didžiausias pavojus – su Baltijos jūra ar Kuršių mariomis besiribojančioms vietovėms. »
Klaudijaus Driskiaus nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 07:32
Daugelis patriotų ar laikančiųjų save tikrais lietuviais gyvena kaip prieš 80–150 metų: jie vis dar galvoja, kad Vilnius priklauso Lenkijai ir vis dar jį vaduoja, interviu portalui LRT.lt teigia publicistas, kultūros antropologas Virginijus... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 14:18
Rusija ir Ukraina dar ilgai keliaus taikos link, sako Rytų Europos studijų centro (RESC) analitikas Laurynas Kasčiūnas. Jo manymu, Minsko susitarimo vykdymas būtų tik ilgo kelio į taiką pradžia. Tačiau, anot politologo, taika gali būti net palanki... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 12:53
Sena lietuvių liaudies patarlė perspėja: su teisybe negausi nakvynės. Ko gero, taip ir yra, nes dažnas skaitytojas į mūsų redakciją kreipiasi tik todėl, kad vienu ar kitu klausimu neranda teisybės, kad jį kažkas – valdininkas, pareigūnas... »
Mantas Adomėnas. Artūras Skardžius.
2015 Sausio mėn. 28 d. 12:29
Jei piktinatės, kad reikalai Lietuvoje klostosi visai ne taip, kaip, jūsų manymu, turėtų, žinokite, kad taip manote ne jūs vienas. Naujienų agentūros ELTA užsakymu bendrovės „Baltijos tyrimai“ atliktas visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 10:35
Kaip Lietuvos rinkėjai renkasi, kuriam kandidatui per rinkimus atiduoti savo balsą? Mokslininkai jau tariasi žiną nemaža atsakymų. Artėjant eiliniams rinkimams daugelis kaip visada suirzta: partijų ir kandidatų – daugybė, o rinkti nėra ką... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 10:21
Kai kuriuose sektoriuose nebelieka skirtumo tarp aukštesnės kvalifikacijos ir nekvalifikuotų darbuotojų atlyginimų, tačiau tarp valdančiųjų yra manančių, kad aukštesnės kvalifikacijos darbuotojų orumas ir darbo užmokestis – jų pačių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 09:28
Trečiadienį Lietuvoje vyraus debesuoti orai, žymesnių kritulių nenumatoma, tik pietrytinėje šalies dalyje gali pasnigti, daug kur bus slidu, LRT Radijui sakė sinoptikė Tatjana Kempi. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 08:34
Šiemet savivaldybių priešgaisrinės tarnybos dirbančius ugniagesius turės keisti savanoriais, kurie privalės atlikti bene svarbiausius gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus. Praėjusių metų pabaigoje Seimas įteisino savanorių ugniagesių veiklą:... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 07:40
Buvęs Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis piktinasi, kad nepaisant atsinaujinusio smurto Rytų Ukrainoje, Vakarai ir toliau drebina kinkas prieš Rusiją užuot ėmęsi veiksmų. „Svarstymai, ar ką nors daryti, yra niekinga laikysena. Jau seniai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 07:30
Lyderės pozicijas reitingų lentelėse ir toliau išlaiko valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Brigita, Eidvilė, Gytautas, Ignotas, Pijonija

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar vyksite į žirgų lenktynes „Sartai 2015“ Dusetose?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-02-01
Valiutos_usd
USD     0.8838 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3373 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
47.85   bar.
Dujos
Arrow down
2.675   MMBTU
Auksas
Arrow up
1283.7   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Sako, tik prie marių būna Ir tornadų, ir taifūnų. Bet Anupras nemeluos: Būna jų ir Pašiliuos.
Vakar Kempė tarsi aras Grįžo į namus iš baro. Po minutės ar penkių – Triukšmas gryčioje – klaiku.
Skraidė lėkštės, dužo puodas. Kempė išlėkė net juodas: – Gelbėkit mane greičiau – Aš taifūną pamačiau.
Sprendė vyrai diplomuoti, Kokį vardą audrai duoti. Pagaliau rimtai užrašė: „Ši audra – Kempienė Stasė.“