Parsisiųskite

Spalio 1 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
V. Andriukaitis sudarė įspūdį kaip labai rimtai žiūrintis į būsimo darbo perspektyvas. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 1 d. 14:18
Antradienį vykusiuose Europos Parlamento klausymuose, kuriuose komitetai vertino kandidatus į naujosios Europos Komisijos narius, buvęs Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis, pretenduojantis į sveikatą ir maisto saugos komisaro... »
Prasidedant šaltajam sezonui žmonės suskumba imunitetą stiprinti česnakais, imbierais, medumi, tačiau nepelnytai pamiršta žolelių arbatas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 1 d. 13:30
Prasidedant šaltajam sezonui žmonės suskumba imunitetą stiprinti česnakais, imbierais, medumi, tačiau nepelnytai pamiršta žolelių arbatas, sako žolininkė, provizorė Jadvyga Balvočiūtė. Jos teigimu, „kiekvieną ligą galima palengvinti... »
Trečiadienis bus saulėtas, tik pietvakarinėje šalies dalyje drieksis daugiau plonų debesų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 1 d. 09:24
Trečiadienio naktį šalnos pakando Varėnos, Ukmergės ir Utenos apylinkes. Artimiausiomis naktimis jos plis po visa Lietuvą, tačiau dienos bus saulėtos ir sausos, LRT radijui teigė sinoptikė Alva Nagelytė. »
Palangoje vietinio Gražulio analogu laikomas tarybos narys, socialdemokratas Aleksandras Jokūbauskas.
2014 Spalio mėn. 1 d. 07:00
Ne tik nacionalinės politikos scenoje turime profesionalių provokatorių, rėkiančių „Už Lietuvą, vyrai“ ir sugebančių atkreipti į save dėmesį bei dykai pasireklamuoti. Savivaldos rinkimams artėja – įsižiūrėkime. Į politiką galima... »
Dainius Kreivys. Remigijus Žemaitaitis.
2014 Spalio mėn. 1 d. 07:00
Seime svarstomas įstatymo projektas, pagal kurį į valstybės įmonių valdybų narius galėtų būti skiriami tik su politinėmis partijomis nesusiję asmenys. Taip siekiama užtikrinti, kad valstybės įmonėse svarbiausi veiklos sprendimai būtų... »
Nėra pokyčių, kurie leistų svarstyti sankcijų Rusijai atšaukimą. Tokia išvadą, pasak užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus, verčia daryti labai daug aplinkybių. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 30 d. 12:14
Nėra pokyčių, kurie leistų svarstyti sankcijų Rusijai atšaukimą. Tokia išvadą, pasak užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus, verčia daryti labai daug aplinkybių. „Galbūt kažkokių kosmetinių pokyčių ir buvo įvykę, paliaubos... »
Antradienį Lietuva pereis į Skandinavijos anticiklono, kuris formuojasi šaltame arktiniame ore, įtaką. Foodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 30 d. 09:24
Antradienį Lietuva pereis į Skandinavijos anticiklono, kuris formuojasi šaltame arktiniame ore, įtaką. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vėjas, debesys sklaidysis, temperatūra bus 12–17 laipsnių šilumos, LRT radijui sakė sinoptikė Teresė... »
Nuo pirmadienio „Regitra“ išregistravo transporto priemones, neturinčias draudimo ir/arba automobilio techninės apžiūros dokumentų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 30 d. 09:01
Nuo pirmadienio „Regitra“ išregistravo transporto priemones, neturinčias draudimo ir/arba automobilio techninės apžiūros dokumentų. Tokių transporto priemonių yra apie 850 tūkst. Nuo liepos įsigaliojo nauja tvarka, pagal kurią per 90 dienų... »
Vilniaus miesto viešąjį (VVT) transportą sudaro 388 autobusai bei 259 troleibusai, iš jų 9 proc. transporto priemonių yra naujos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 14:19
Vilniaus miesto viešąjį (VVT) transportą sudaro 388 autobusai bei 259 troleibusai, iš jų 9 proc. transporto priemonių yra naujos. Skaičiuojama, kad pakeisti visus 480 senesnius nei 15 metų autobusus ir troleibusus atsieitų apie 400 mln. litų. »
Dažnai vaikomės to, ko siekti mums nurodė kiti, o ko patys norime – nė nežinome. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 12:42
Dažnai vaikomės to, ko siekti mums nurodė kiti, o ko patys norime – nė nežinome, pastebi VDU Katalikų teologijos fakulteto dekanas Benas Ulevičius. Jo nuomone, taip yra, nes žmonės per mažai būna patys su savimi: „Tai nelengva, mes dažnai... »
Lietuvos vyskupai kritikuoja Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) parengtą naują nėštumo nutraukimo tvarkos aprašo projektą. VL archyvo nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 10:18
Lietuvos vyskupai kritikuoja Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) parengtą naują nėštumo nutraukimo tvarkos aprašo projektą. »
Ši savaitė turėtų būti sausa ir rami. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 08:42
Pasak sinoptikės Tatjanos Kempi, ši savaitė turėtų būti sausa ir rami, tik pirmadienis kai kur gali būti drėgnas. »
Velionio B. Lubio kūno dar nepašarvojus, našlė Lyda Lubienė suskubo po visą Lietuvą ieškoti vyro turtų. VL fotomontažas
2014 Rugsėjo mėn. 27 d. 08:00
2011 m. spalio 23-iosios pavakarę šalį apskriejo liūdna žinia: Druskininkuose rastas negyvas verslininkas, koncerno „Achemos grupė“ įkūrėjas ir pagrindinis savininkas, Lietuvos pramoninkų konfederacijos vadovas Bronislovas Lubys. Nepriklausomybės... »
Penktadienį diena bus apniukusi, debesų bus daug, tačiau lietaus iš jų sulauksime tik kai kur. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 26 d. 09:45
Penktadienį diena bus apniukusi, debesų bus daug, tačiau lietaus iš jų sulauksime tik kai kur, daugiausia pietiniuose rajonuose, LRT Radijui sakė sinoptikė Judita Liukaitytė. »
Jei Lietuvos žvejybinis laivas „Jūros vilkas“ turėjo tarptautinio ryšio palydovą, kuris fiksuoja laivo buvimo vietą, arba laivo buvimo vieta buvo užfiksuota žurnale, teisininkams neturėtų būti sudėtinga įrodyti, jog įgula yra teisi. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 26 d. 07:53
Jei Lietuvos žvejybinis laivas „Jūros vilkas“ turėjo tarptautinio ryšio palydovą, kuris fiksuoja laivo buvimo vietą, arba laivo buvimo vieta buvo užfiksuota žurnale, teisininkams neturėtų būti sudėtinga įrodyti, jog įgula yra teisi... »
"Rolandas Paksas gali kelti savo kandidatūrą į Vilniaus merus",- teigia Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 15:00
"Rolandas Paksas gali kelti savo kandidatūrą į Vilniaus merus",- teigia Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas. Vaigauskas. »
Dalia Grybauskaitė teigia, kad Europoje lyderystę perėmė V.Putinas. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 14:17
Nesustabdžius Rusijos agresijos Ukrainoje, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas gali eiti ir į Baltijos valstybes bei Padniestrę ir jo nesustabdys net NATO kolektyvinės gynybos straipsnis, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė, pažyminti, kad Europoje... »
Rugsėjo pabaigoje – intensyviausia paukščių migracija. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 13:51
Na štai, esame visai kitokiame rudenio laike, nes naktis pralenkė dieną ir dabar visi mes vis giliau nirsime į tamsą. Tris mėnesius truks šis procesas, ir bus prarastos dar beveik penkios valandos šviesos. Iš kur tiek jos imsime? Ogi iš ten pat – iš gamtos... »
Pernai 61 proc. 16 metų ir vyresnių gyventojų buvo patenkinti dabartiniu gyvenimu. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 12:22
Pernai 61 proc. 16 metų ir vyresnių gyventojų buvo patenkinti dabartiniu gyvenimu, įvertindami jį 7 balais ir daugiau pagal skalę nuo 0 (visiškai nepatenkinti) iki 10 (visiškai patenkinti). »
Europarlamentaras Valentinas Mazuronis nepatenkintas partijos sprendimu kelti pirmininko Rolando Pakso kandidatūrą tiesioginiuose Vilniaus miesto mero rinkimuose. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 11:45
Toliau auga įtampa partijoje „Tvarka ir teisingumas“ – europarlamentaras Valentinas Mazuronis nepatenkintas partijos sprendimu kelti pirmininko Rolando Pakso kandidatūrą tiesioginiuose Vilniaus miesto mero rinkimuose. „Tai reiškia, kad partija... »
Ketvirtadienį prie Lietuvos priartės nauja lietaus zona, vakarop lietus apims didesnę šalies dalį. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 09:27
Ketvirtadienį prie Lietuvos priartės nauja lietaus zona, vakarop lietus apims didesnę šalies dalį. Pūs stiprokas pietvakarių, vakarų krypties vėjas, LRT radijui sakė sinoptikė Tatjana Kempi. »
Lietuvos vadovė šios tarybos nare tapo 2009 metais. Tarybos narė taip pat yra ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 08:47
Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį Niujorke išrinkta Pasaulio moterų lyderių tarybos pirmininke, pranešė prezidentės spaudos tarnyba. Ši taryba vienija įtakingiausias pasaulio moteris lyderes - esamas ir buvusias valstybių... »
Solidžiai Prezidento rinkimuose pasirodęs ir rinkėjus mobilizavęs Naglis Puteikis ketina dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 14:45
Solidžiai Prezidento rinkimuose pasirodęs ir rinkėjus mobilizavęs Naglis Puteikis ketina dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose. Tiesa, politikas dar neapsisprendė, kuriame mieste kandidatuotų – Vilniuje ar Klaipėdoje. »
Jungtinis nacių ir sovietų karinis paradas 1939 m. rugsėjo 22 d. Breste Lenkijos sutriuškinimo proga. commons.wikimedia.org nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 12:33
1939 m. rugsėjį krauju plūstanti Lenkija iš paskutiniųjų grūmėsi su ją atakuojančiomis hitlerinės Vokietijos ir stalininės Sovietų Sąjungos karinėmis pajėgomis. Tomis dienomis dar niekas nežinojo, kad prasidėjo Antrasis pasaulinis karas... »
Trečiadienio naktį pasirodžiusios šalnos neužsibus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 09:29
Trečiadienio naktį pasirodžiusios šalnos neužsibus, nes ateina labiau debesuoti ir šiltesni orai, tačiau su jais – ir lietus, LRT radijui prognozavo sinoptikė Teresė Kaunienė. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Benigna, Mantas, Mintas, Mintė, Remigijus

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate MMA padidinimą 35 Lt?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-10-01
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.7206 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.4268 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
91.44   bar.
Dujos   4.12   MMBTU
Auksas
Arrow down
1205.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

To moliūgo didumėlis! Pūtėsi tarsi pašėlęs. O dabar pakelt sunku. Gal rident? Neparanku.
– Tu pašauk į talką Kempę, Jeigu jis alaus neplempia, – Onė ragina Dirvelę. – Ryt nuvešim į turgelį.
– Na, ir kiek už jį tu gausi? Gal penkiolika... Daugiausia. Argi verta man, Onyt, Mašinukę ten varyt?
O plati kišenė rusų Nebepirks moliūgo mūsų. Po embargų ir tabu Jiems moliūgas nesvarbu.