Parsisiųskite

Sausio 28 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

2013 Balandžio mėn. 5 d. 13:57

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

Popiežius Pranciškus penktadienį priėmė kardinolo Audrio Juozo Bačkio atsistatydinimo prašymą ir nauju Vilniaus arkivyskupu metropolitu paskyrė vyskupą Gintarą Grušą.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

A. J. Bačkio atsistatydinimo pareiškimas buvo įteiktas pagal kanonų teisės nuostatus, jam sulaukus 75 metų amžiaus, pranešė Vyskupų Konferencijos sekretoriatas.

Kardinolas paskirtas arkivyskupijos administratoriumi iki tos dienos, kai įvyks naujo arkivyskupo ingresas – įžengimas į Vyskupijos Katedrą. Arkivyskupas G. Grušas pradės vykdyti naujas pareigas balandžio 23 dieną.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 13:40
Sausio 30 dieną netoli Panevėžio pirmą kartą Lietuvoje užfiksuota nauja paukščių rūšis – paprastasis stepinis vieversys (Melanocorypha calandra ) .  Nors kai kurie šiuo paukšteliu visai nesistebėtų palaikę jį mūsų kraštui įprastu... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 11:55
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusių, kad buvo teisti. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 10:27
Penktadienį bei savaitgalio dienomis sulauksime įvairių orų: bus ir kritulių, ir plikledžio, ir šaltuko, ir atlydžio. »
Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis. Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 09:19
Per Holokaustą išblaškytas Vilniuje sukauptas unikalus žydų archyvas po kelerių metų atgims virtualioje bibliotekoje. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 09:14
Ekonominiam regionų vystymuisi kliudantys „žiedinių“ savivaldybių dariniai turėtų būti naikinami, sutaria LRT.lt pašnekovai, tačiau tam trūksta ir lėšų, ir bendros pozicijos dėl to, kaip problemą spręsti geriausia. „Artimiausioje... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 07:37
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų tarybos posėdis didelių staigmenų nepateikė. Jame nutarta pratęsti dėl Krymo okupacijos įvestas sankcijas iki šių metų rugsėjo, tačiau jokių naujų svarbių sankcijų dėl atsinaujinusių karo... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 30 d. 07:27
Dėl galimybės pirmą kartą tiesiogiai rinkti savo miestų ir rajonų merus galime tikėtis ir didesnio nei 50 proc. rinkėjų aktyvumo artėjančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose, portalui LRT.lt teigia politologas Vytautas Dumbliauskas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 15:05
Vaikų psichikos sveikatos priežiūra Lietuvoje palikta likimo valiai, todėl būtina skubiai imtis priemonių šiai problemai spręsti, teigia vaikų psichiatras Dainius Pūras. Pūras. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 14:37
Prezidentės Dalios Grybauskaitės teigimu, tai, jog Vytenis Andriukaitis ir jo direktoratas suteikia sąlygas dvišalėms deryboms su Rusija, yra faktas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 12:37
Esame jau antroje žiemos pusėje. Šiemet barsukas, pusiaužiemio dieną neišvydęs savo šešėlio, nusprendė, kad žiema truks neilgai. Gali būti, kad barsukas ir šįkart nesuklys, nes žiemos likimas jau aiškus – kol kas ją regėsime tokią... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 10:35
Iš Vakarų prie Lietuvos artėja Atlanto ciklonas, tad per šalį keliaus neramių orų juosta, LRT Radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas. »
Fotodiena.lt
2015 Sausio mėn. 29 d. 10:16
Reagavimas į melagingus pranešimus apie sprogmenis specialiosioms tarnyboms kainuoja dešimtis tūkstančių eurų, neskaitant verslininkų patiriamų nuostolių, teigia policija. policija. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 08:50
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai ketvirtadienį tarsis, ar griežtinti sankcijas Rusijai, po to, kai pastarąją savaitę Rusijos remiami separatistai stiprina puolimą, o savaitgalį, jiems apšaudžius Marijupolio miestą, žuvo trisdešimt... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 07:41
Briuselio žiniasklaidai pranešus, kad Europos komisarui Vyteniui Andriukaičiui pavaldus departamentas nusiuntė laišką Rusijai, siūlantį jai pačiai spręsti, iš kokių šalių leisti eksportuoti maisto produktus į Rusiją, Prezidentė Vytenio... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 07:37
Apie 5 procentams Lietuvos teritorijos potvyniai kelia pavojų. Ištyrus daugiau nei pusantro šimto skirtingų upių atkarpų, paaiškėjo, kad didžiausias pavojus – su Baltijos jūra ar Kuršių mariomis besiribojančioms vietovėms. »
Klaudijaus Driskiaus nuotr.
2015 Sausio mėn. 29 d. 07:32
Daugelis patriotų ar laikančiųjų save tikrais lietuviais gyvena kaip prieš 80–150 metų: jie vis dar galvoja, kad Vilnius priklauso Lenkijai ir vis dar jį vaduoja, interviu portalui LRT.lt teigia publicistas, kultūros antropologas Virginijus... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 14:18
Rusija ir Ukraina dar ilgai keliaus taikos link, sako Rytų Europos studijų centro (RESC) analitikas Laurynas Kasčiūnas. Jo manymu, Minsko susitarimo vykdymas būtų tik ilgo kelio į taiką pradžia. Tačiau, anot politologo, taika gali būti net palanki... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 12:53
Sena lietuvių liaudies patarlė perspėja: su teisybe negausi nakvynės. Ko gero, taip ir yra, nes dažnas skaitytojas į mūsų redakciją kreipiasi tik todėl, kad vienu ar kitu klausimu neranda teisybės, kad jį kažkas – valdininkas, pareigūnas... »
Mantas Adomėnas. Artūras Skardžius.
2015 Sausio mėn. 28 d. 12:29
Jei piktinatės, kad reikalai Lietuvoje klostosi visai ne taip, kaip, jūsų manymu, turėtų, žinokite, kad taip manote ne jūs vienas. Naujienų agentūros ELTA užsakymu bendrovės „Baltijos tyrimai“ atliktas visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 10:35
Kaip Lietuvos rinkėjai renkasi, kuriam kandidatui per rinkimus atiduoti savo balsą? Mokslininkai jau tariasi žiną nemaža atsakymų. Artėjant eiliniams rinkimams daugelis kaip visada suirzta: partijų ir kandidatų – daugybė, o rinkti nėra ką... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 10:21
Kai kuriuose sektoriuose nebelieka skirtumo tarp aukštesnės kvalifikacijos ir nekvalifikuotų darbuotojų atlyginimų, tačiau tarp valdančiųjų yra manančių, kad aukštesnės kvalifikacijos darbuotojų orumas ir darbo užmokestis – jų pačių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 09:28
Trečiadienį Lietuvoje vyraus debesuoti orai, žymesnių kritulių nenumatoma, tik pietrytinėje šalies dalyje gali pasnigti, daug kur bus slidu, LRT Radijui sakė sinoptikė Tatjana Kempi. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 08:34
Šiemet savivaldybių priešgaisrinės tarnybos dirbančius ugniagesius turės keisti savanoriais, kurie privalės atlikti bene svarbiausius gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus. Praėjusių metų pabaigoje Seimas įteisino savanorių ugniagesių veiklą:... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 07:40
Buvęs Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis piktinasi, kad nepaisant atsinaujinusio smurto Rytų Ukrainoje, Vakarai ir toliau drebina kinkas prieš Rusiją užuot ėmęsi veiksmų. „Svarstymai, ar ką nors daryti, yra niekinga laikysena. Jau seniai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 28 d. 07:30
Lyderės pozicijas reitingų lentelėse ir toliau išlaiko valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Banguolė, Hiacinta, Ipolitas, Jacinta, Liuda, Liudvika, Martė, Martyna, Milgauda, Milgaudas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar vyksite į žirgų lenktynes „Sartai 2015“ Dusetose?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-01-30
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.8838 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3373 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
44.69   bar.
Dujos
Arrow down
2.707   MMBTU
Auksas
Arrow up
1260.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Sako, tik prie marių būna Ir tornadų, ir taifūnų. Bet Anupras nemeluos: Būna jų ir Pašiliuos.
Vakar Kempė tarsi aras Grįžo į namus iš baro. Po minutės ar penkių – Triukšmas gryčioje – klaiku.
Skraidė lėkštės, dužo puodas. Kempė išlėkė net juodas: – Gelbėkit mane greičiau – Aš taifūną pamačiau.
Sprendė vyrai diplomuoti, Kokį vardą audrai duoti. Pagaliau rimtai užrašė: „Ši audra – Kempienė Stasė.“