Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

2013 Balandžio mėn. 5 d. 13:57

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

Popiežius Pranciškus penktadienį priėmė kardinolo Audrio Juozo Bačkio atsistatydinimo prašymą ir nauju Vilniaus arkivyskupu metropolitu paskyrė vyskupą Gintarą Grušą.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

A. J. Bačkio atsistatydinimo pareiškimas buvo įteiktas pagal kanonų teisės nuostatus, jam sulaukus 75 metų amžiaus, pranešė Vyskupų Konferencijos sekretoriatas.

Kardinolas paskirtas arkivyskupijos administratoriumi iki tos dienos, kai įvyks naujo arkivyskupo ingresas – įžengimas į Vyskupijos Katedrą. Arkivyskupas G. Grušas pradės vykdyti naujas pareigas balandžio 23 dieną.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 25 d. 14:55
Seimas antradienį Lietuvos apeliacinio teismo teisėją Alę Bukavinienę ir Vilniaus apygardos teismo teisėją Artūrą Pažarskį paskyrė dirbti Lietuvos Aukščiausiajame Teisme (LAT). »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 25 d. 13:44
Seimas antradienį apsvarstė 2015 metų valstybės biudžeto projektą ir grąžino jį Vyriausybei patobulinti. Antras biudžeto projekto svarstymas numatytas gruodžio 2-ąją, o priėmimas - iš karto po to vyksiančiame plenariniame posėdyje. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 25 d. 10:36
Antradienio orai didelių permainų nežada, tačiau antroje savaitės pusėje kritulių nebesulauksime, o orai atvės, LRT radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas. Sakalauskas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 25 d. 10:15
Pagalba Ukrainai bus tiekiama, atsižvelgiant į šios šalies poreikius, BNS antradienį sakė Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. »
scanpix.ee nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 25 d. 09:45
Seimas antradienį priėmė Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, kuriomis keičiama žiniasklaidos etiką nagrinėjančios komisijos sudarymo tvarka. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 25 d. 09:14
Klaipėda turėtų skirti daugiau dėmesio gyvenimo kokybės gerinimui pietinėje miesto dalyje, antraip čia esantys miegamieji rajonai ateityje gali virsti savotišku getu, teigia urbanistai. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 25 d. 08:18
Antradienio rytą Lietuvos keliuose yra slidžių ruožų, dieną eismo sąlygas gali sunkinti plikledis ir lijundra, įspėja Eismo informacijos centras. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 14:23
Dėl kliūčių kertant Lietuvos ir Rusijos sieną į Užsienio reikalų ministeriją pirmadienį iškviestas Rusijos ambasadorius Aleksandras Udalcovas. »
R. Dačkaus nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 12:35
Lietuva ir Ukraina sutarė bendradarbiauti karinėje-techninėje srityje. Šis bendradarbiavimas apims ir ginkluotės elementų tiekimą, pirmadienį Kijeve po susitikimo su Lietuvos vadove Dalia Grybauskaite pranešė Ukrainos prezidentas Petro Porošenko. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 12:29
„Kas kartą mums suklydus, „Russia Today“ ir „Sputnik“ iš to išpūs muilo burbulą, nes jie nori pasakyti, kad Vakarai nėra geresni už Rytus. Tad geriausias būdas gintis nuo putinizmo – jo apraiškų ieškoti savo visuomenėse ir stengtis... »
JAV sausumos pajėgų vadas generolas leitenantas Benas Hodgesas. scanpix.ee nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 09:47
Jungtinių Valstijų kariai Baltijos šalyse ir Lenkijoje liks dar bent metus, kad atgrasytų Rusiją, pranešė į Lietuvą atvykęs naujasis JAV sausumos pajėgų vadas generolas leitenantas Benas Hodgesas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 09:21
Pirmadienį krituliai liks virš Baltijos jūros ir Lietuvos pajūrio dar neturėtų pasiekti, kitur taip pat bus sausa, LRT Radijui prognozavo sinoptikė Inga Stankūnaitė. »
S. Skvernelis. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 08:59
Neseniai pradėjęs eiti pareigas vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pasitikėjimo politikais lentelėje iškart pateko į trečią vietą, rodo visuomenės ir rinkos tyrimų centro  „Vilmorus“ apklausos rezultatai. O, centro vadovo... »
Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Valentinas Stundys. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 08:39
Ketvirtadienį Seimui pateiktas nutarimo projektas iš Etikos ir procedūrų komisijos narių išbraukti opozicijos atstovus. Opozicija nekart grasinusi pasitraukė, dėl, jų nuomone, ydingos komisijos sudarymo tvarkos. Daugumą Parlamente turinčios... »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 24 d. 07:40
Kai prieš keturis mėnesius bankrutavo „Go Planet Travel“ ir dukterinės įmonės, norėjosi tikėtis, kad keliones organizuojančių bendrovių veiklos kontrolę Turizmo departamentas sugriežtins, o to pareikalaus Ūkio ministras. Bet kai prieš... »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 22 d. 07:00
Eilinių diplomatų į Lietuvą Rusija nesiunčia. Politikų nuomone, šios taisyklės laikomasi nuo diplomatinių santykių tarp Rusijos ir Lietuvos užmezgimo. Pagal diplomatų ir apskritai darbuotojų skaičių Rusijos ambasada smarkiai lenkia visų... »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 13:05
Dėl veiksmų Ukrainoje Rusija turi visus terorizmo požymius, sako Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 13:02
Generalinė prokuratūra ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) baigė ir penktadienį Vilniaus apygardos teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą dėl vienų didžiausių Lietuvos šilumos ūkio bendrovių „Vilniaus energija“ ir „Litesko“... »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 12:09
Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ mini savo 20-metį. Bendrovės prezidentas Alius Sadeckas prisimena, kad prieš dvidešimtį metų darbas saugos tarnyboje atrodė visai kitaip. Tuo metu buvo priimami tik aukštesni nei 1,8 m vyrai. Dabar bene... »
Marius Laurinavičius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 11:58
Į Rusijos politikų pareiškimus dėl diplomatinių santykių nutraukimo geriausia nereaguoti, sako politikos apžvalgininkas Marius Laurinavičius. »
scanpix.ee nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 10:34
Nors prieš ketverius metus Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) kaip reikiant apkarpė mokytojams privalomų pildyti dokumentų sąrašą, tačiau kai kurie pedagogai tarpusavyje vis dar „pasibėdavoja“ dėl per didelės biurokratinės naštos... »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 10:29
Piniginės baudos atgraso ne visus kelių eismo taisyklių pažeidėjas, sako baudos balų sistemos grąžinimą remiantis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 09:41
Šalies vidaus pajėgos pasirengusios talkinti kariuomenei ginant šalį nekonvenciniame kare, tačiau pareigūnus dar būtina aprūpinti tinkamomis priemonėmis, sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 09:19
Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės retorika pranoksta labiausiai ekstremistinius Kijevo pareiškimus, jai reikėtų numaldyti „savo komjaunuolišką įkarštį“ ir „nebekompleksuoti dėl savo sovietinės praeities“, pareiškė oficialus... »
Fotodiena.lt nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 21 d. 09:10
Savaitgalis Lietuvoje didele žvarba nenustebins: vietomis pasnigs, o pajūryje termometro stulpelis gali pakilti ir iki 6 laipsnių šilumos, LRT radijui teigia sinoptikė Alva Nagelytė. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Germilas, Germilė, Kotryna, Santautas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar Lietuvoje adekvačios bausmės už itin žiaurius nusikaltimus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-11-25
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.7851 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.36 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta   75.78   bar.
Dujos   4.15   MMBTU
Auksas
Arrow down
1196.1   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Jubiliejus. Ričkus ruošias. Kiemą grėbsto, trobą puošia. O rūkykloje skaniai Kvepia dešros, lašiniai.
– Mums poetą tiktų rasti, – Nutarė sodietė Kastė. – Jis sukurtų Ričkui odę Ir kitokį gerą žodį.
– Ne! – Anupras Kastei kerta. – Tų rašeivų kviest neverta. Ričkus purtos svetimų Ditirambų ir giesmių.
Onė žino: juk pakanka Nuoširdžiai paspausti ranką. Palinkėti iš širdies Meilės, laimės ir vilties.