Parsisiųskite

Spalio 22 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Blogiausi vairuotojai Europoje - italai

2012 Rugpjūčio mėn. 17 d. 13:51

Blogiausi vairuotojai Europoje - italai

SXC nuotr.

SXC nuotr.

Italai laikomi blogiausiais vairuotojais Europoje, rodo Nyderlandų kelionių portalo "Zoover" atlikta apklausa.

 
 Italus ypač negabiais už vairo vadino 24 proc. respondentų iš 30 000. Toliau eina graikai (16 proc.), lenkai (14 proc.), vokiečiai (7,9), prancūzai (7,7), olandai (5,6 ), ispanai (5), britai (4,1), belgai (3,9), švedai (2,7), danai (2,5), šveicarai (2,2), norvegai (2,2), austrai (1.6) ir suomiai (1,5).
 
 Pažymėtina tai, kad italai yra gana savikritiški. Kas ketvirtas jų blogiausiais vairuotojais vadino savo tautiečius. Tarp graikų net 36 proc. nurodė, kad Graikijos vairuotojams reikėtų pasimokyti vairuoti.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
Kalifornijoje viena moteris, bandydama įsibrauti į namą, įstrigo kamine, ją turėjo gelbėti ugniagesiai, kurie panaudodami indų ploviklį šiaip taip ištraukė suodiną įsibrovėlę, pirmadienį pranešė pareigūnai. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 21 d. 14:12
Kalifornijoje viena moteris, bandydama įsibrauti į namą, įstrigo kamine, ją turėjo gelbėti ugniagesiai, kurie panaudodami indų ploviklį šiaip taip ištraukė suodiną įsibrovėlę, pirmadienį pranešė pareigūnai. »
Lenkijos pietvakariuose gyvenantis mokytojas pensininkas rado naudingą ir malonų užsiėmimą – jis įkūrė reabilitacijos centrą miško gyventojams ežiams. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 20 d. 10:08
Lenkijos pietvakariuose gyvenantis mokytojas pensininkas rado naudingą ir malonų užsiėmimą – jis įkūrė reabilitacijos centrą miško gyventojams ežiams. Čia išgelbėtais ežiais rūpinamasi tol, kol jie įgauna jėgų toliau savarankiškai... »
Operaciją „Šunų sargyba“ įkvėpė panašus vajus už švarą į šiaurę nuo Madrido esančiame Kolmenar Vjeche. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 17 d. 09:53
Vienas Ispanijos miestas dislokuoja gatvėse piliečių patrulius ir aktorius detektyvų kostiumais, taip bandydamas kovoti su šunų išmatų antplūdžiu. »
Kaune Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode pristatoma gyvų atogrąžų drugelių paroda. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 16 d. 08:30
Kaune Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode pristatoma gyvų atogrąžų drugelių paroda. Tarp įspūdingo grožio sparnuočių – retų rūšių drugiai. »
Vieno iš šiuolaikinių krokodilų protėvių, gyvenusio pajūrio vandenyse ir estuarijose prieš maždaug 150 mln. metų, ilgis nuo snukio iki uodegos buvo 9,26 metro. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 15 d. 12:22
Vieno iš šiuolaikinių krokodilų protėvių, gyvenusio pajūrio vandenyse ir estuarijose prieš maždaug 150 mln. metų, ilgis nuo snukio iki uodegos buvo 9,26 metro, trečiadienį paskelbė mokslininkai. »
Anglijoje įkurtoje tėčių akademijoje vyrai mokosi, kaip laiką praleisti su vaikais turiningai. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 13 d. 12:35
Kiekvieną savaitgalį Londone jauni tėveliai renkasi į pamokėles, kuriuose mokosi, kaip kūrybingai žaisti su savo vaikais. Jie sako nedaug laiko galintys skirti atžaloms, nes daug dirba, tad mokosi, kaip laiką praleisti su vaikais turiningai... »
Lenkijai šįmet minint laisvės metus, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode pasodinta Lecho Walesos vardu pavadintų tulpių. lenkukultura.lt nuotr.
2014 Spalio mėn. 9 d. 10:53
Lenkijai šįmet minint laisvės metus, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode pasodinta Lecho Walesos vardu pavadintų tulpių. Jos – Lenkijos instituto Vilniuje dovana. dovana. »
Kiti du visiški Mėnulio užtemimai įvyks ateinančių metų balandžio 4-ąją ir rugsėjo 28-ąją. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 8 d. 14:30
Astronomijos mėgėjai Amerikoje ir Azijoje trečiadienį galėjo stebėti visišką Mėnulio užtemimą, per kurį mūsų planetos palydovas švyti rausvai. »
Norvegijoje gyvenantys šiaurės elniai yra labiau radioaktyvūs nei buvo pastaraisiais metais. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 7 d. 13:48
Norvegijoje gyvenantys šiaurės elniai yra labiau radioaktyvūs nei buvo pastaraisiais metais. Ir taip greičiausiai yra dėl to, kad jie užkandžiauja grybais, sako mokslininkai. »
Rusijai neįsileidžiant maisto produktų iš Europos Sąjungos šalių, sankcijos – į naudą labdaros organizacijoms. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 6 d. 14:16
Rusijai neįsileidžiant maisto produktų iš Europos Sąjungos šalių, sankcijos – į naudą labdaros organizacijoms. Čekijoje maisto produktų perteklius leidžia mokinius maitinti nemokamai. Lenkijoje mokyklose taip pat pietus valgo ir tie vaikai... »
Diena po Latvijos dainų ir šokių šventės baigiamojo koncerto bus nedarbo diena. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 3 d. 10:56
Latvijos Seimas ketvirtadienį priėmė įstatymo „Dėl švenčių, įsimintinų ir minimų datų“ pataisą, numatančią, kad diena po Latvijos dainų ir šokių šventės baigiamojo koncerto bus nedarbo diena. »
Saudo Arabijoje šimtai tūkstančių musulmonų maldininkų ketvirtadienį pradėjo judėti iš šventojo Mekos miesto netoliese esančio Minos slėnio link, taip pradėdami metinę piligriminę kelionę hadžą. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 2 d. 12:47
Saudo Arabijoje šimtai tūkstančių musulmonų maldininkų ketvirtadienį pradėjo judėti iš šventojo Mekos miesto netoliese esančio Minos slėnio link, taip pradėdami metinę piligriminę kelionę hadžą. »
Jungtinės Karalystės transporto ministrė sako, kad gali būti svarstoma skirti vagonus tik moterims. scanpix.ee nuotr.
2014 Spalio mėn. 1 d. 09:44
Jungtinės Karalystės priemiesčių traukiniuose per metus seksualinių užpuolimų padaugėjo 21 proc. Šios šalies transporto ministrė sako, kad gali būti svarstoma skirti vagonus tik moterims. moterims. »
Didžiojoje Britanijoje keli žmonės sutiko atiduoti savo vyriausius vaikus mainais į teisę nemokamai naudotis Wi-Fi ryšiu. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 30 d. 13:08
Didžiojoje Britanijoje keli žmonės sutiko atiduoti savo vyriausius vaikus mainais į teisę nemokamai naudotis Wi-Fi ryšiu, o šis eksperimentas, apie kurį pirmadienį paskelbė viena kompiuterinio saugumo bendrovė, pabrėžia, kokie pavojai yra susiję... »
Bendrovei „Air France“ darbuotojų streikas kainavo daugiau nei 280 mln. eurų. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 29 d. 13:47
Prancūzijos oro linijų pilotai baigė dvi savaites trukusį streiką dėl antrinės pigių skrydžių bendrovės plėtimo. »
Viena Kremliaus politiką palaikanti organizacija, demonstruodama nepritarimą Vakarų šalių sankcijoms Maskvai dėl Rusijos vaidmens Ukrainos krizėje, ragina žmones išmesti marškinėlius su provakarietiškais simboliais ir vietoje jų įsigyti marškinėlius su patriotiniais šūkiais. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 14:43
Viena Kremliaus politiką palaikanti organizacija, demonstruodama nepritarimą Vakarų šalių sankcijoms Maskvai dėl Rusijos vaidmens Ukrainos krizėje, ragina žmones išmesti marškinėlius su provakarietiškais simboliais ir vietoje jų įsigyti... »
Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje atidaryta pieštukų paroda. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 25 d. 12:37
Ar žinojote, kad vienu įprastu mediniu pieštuku galima nubrėžti 55 kilometrų ilgio liniją ir parašyti net 45 tūkst. žodžių? Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje atidaryta pieštukų paroda – kolekciją surinko docentas Kęstutis... »
„Šis superbulius – 100 proc. natūralus, jo genomas nėra modifikuotas“, – pasakoja veisyklos specialistas Patrisas Lilby. youtube.com nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 24 d. 13:19
„Šis superbulius – 100 proc. natūralus, jo genomas nėra modifikuotas“, – pasakoja veisyklos specialistas Patrisas Lilby. – Toks jis užaugo ir be jokių steroidų.“ »
Keturios suknelės, sukurtos velionei britų princesei Dianai, bus parduotos aukcione Beverli Hils. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 12:57
Keturios suknelės, sukurtos velionei britų princesei Dianai, bus parduotos aukcione Beverli Hilse, pirmadienį pranešė „Julien`s Auctions“. »
Vienintelės Didžiojoje Britanijoje laikomos didžiosios pandos patelės nėštumas nutrūko, jau antrą kartą per dvejus metus. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 14:22
Vienintelės Didžiojoje Britanijoje laikomos didžiosios pandos patelės nėštumas nutrūko, jau antrą kartą per dvejus metus, pirmadienį pranešė Edinburgo zoologijos sodas. »
Kauno botanikos sodo gėlininkus sudomino amerikiečių sodininkų iniciatyva šiuos metus paskelbti Petunijų metais. scanpix.ee muotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 15:25
Kauno botanikos sodo gėlininkus sudomino amerikiečių sodininkų iniciatyva šiuos metus paskelbti Petunijų metais. Ta proga botanikai pristato didžiausią petunijų kolekciją. »
Kol visas pasaulis laukia Škotijos referendumo rezultatų, viena Edinburgo kepėjų pora nusprendė patys surengti balsavimą dėl nepriklausomybės. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 13:39
Kol visas pasaulis laukia Škotijos referendumo rezultatų, viena Edinburgo kepėjų pora nusprendė patys surengti balsavimą dėl nepriklausomybės. »
Kinijos eršketai, kurie, manoma, egzistuoja daugiau nei 140 mln. metų, atsidūrė prie išnykimo ribos. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 14:56
Kinijos eršketai, kurie, manoma, egzistuoja daugiau nei 140 mln. metų, atsidūrė prie išnykimo ribos, praneša vietos žiniasklaida, kurią cituoja BBC. »
Pranciškus paprašė galimybės sutuokti 40 žmonių iš skirtingų socialinių grupių, kurie realistiškai atstovautų šiuolaikinėms poroms, ir tai yra dar vienas jo popiežiavimo atvirumo signalas. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 10:19
Vieniša motina, žmonės, kurie buvo susituokę ir anksčiau, poros, kurios gyveno drauge „nuodėmėje“, buvo popiežiaus Pranciškaus sutuokti per tabu laužančią sekmadienio ceremoniją Vatikane. »
Vienas vyras ketvirtadienį peršoko Baltųjų rūmų teritoriją juosiančią tvorą, sukeldamas aliarmą per 13-ąsias Rugsėjo 11-osios atakų metines. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 10:02
Vienas vyras ketvirtadienį peršoko Baltųjų rūmų teritoriją juosiančią tvorą, sukeldamas aliarmą per 13-ąsias Rugsėjo 11-osios atakų metines. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aliodija, Dalija, Mingedas, Mingedė, Severinas, Viltaras

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate KET pakeitimą, kuriuo remiantis degant raudonam šviesoforo signalui reikia sustoti prieš stacionarią rodyklę?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-10-22
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.6938 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.3548 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
83.26   bar.
Dujos
Arrow down
3.69   MMBTU
Auksas
Arrow down
1249.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Naujas šildymo sezonas – Piniginių maratonas: Vienos pampsta, kitos dūsta Ir kaip lankų šienas džiūsta.
Kempės rankos, aišku, tirta: Malkų jis neprisikirto. – Kuo kūrensiu? Nežinia. Tegu rūpinas žmona...
O Dirvelė savo ūky Skaldo malkas net suplukęs. Lai pripusto lig stogų – Jam tos pusnys nesvarbu.
Mat valdžia rūpintojėlė Malkų PVM nekėlė. Jei ir kitąmet nekels, Kaimo liaudis nesušals.